STOP NASILJU!!! PETICIJA PROTIV SNEZANE ZUNIC BOZINOVSKI!!!


Gost

#176

2014-05-26 10:44

Nevjerojatno sta moze jedno ljudsko bice uciniti...ni zivotinja se tako ne ponasa...ona je bolesna i mislim da bi trebala biti odvojena od ostatka svijeta i da joj je mjesto u psihijatriji.Ne znam kako moze neko okrenuti glavu i dopustiti da se takvo zlostavljanje nastavi.Odgovarat ce Bogu za to.

Gost

#177

2014-05-26 10:50

Monstruma od majke, hitno lisiti slobode, zabraniti svaki prilazak detetu. Ima pravde, mada jadno dete jos nije izaslo iz kandzi svoje nazovimo majke, molim Boga milostivog da spase dete. Snimci su srcecepajuci, spasite dete................
Ja

#178 Re:

2014-05-26 10:56

#5: -

Apsolutno se slazem!!! Radim u skoli,kada imam zamerku na decije ponasanje i zelim da porazgovaram sa roditeljem, kada dodje, sve mi bude jasno! Nista sto ja kazem ne moze da pomogne, kad su roditelji ti koji ih nauce da budu pokvareni!

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-05-26 10:57



Gost

#180 Re: Re:

2014-05-26 11:11

#142: glupost nema granice - Re:

koga gospodju doktor ili nekog drugog?


Gost

#181

2014-05-26 11:14

Molim vas da sprecite ovu bezdusnu zenu i spasete ovo nesretno dete. Video koji sam videla je zaista mucan i ne mogu da verujem da institucije dozvoljavaju da ovo dete zivi u takvom paklu. Snezana Zunic Bozinovski bi trebala da je u zatvoru ili nekoj instituciji za lecenje dusevnih bolesti, a ne da je postavljena za profesora Medicinskog Fakulteta.

Gost

#182

2014-05-26 11:53

Brez komentarja, groza!Čemu in za koga so napisani zakoni?

Gost

#183

2014-05-26 11:57

Bez komentara. Država koja pokazuje slabost na planu zaštite prava deteta nije država u kojoj želim da odrasta moje dete.

Majci koja to nije dete treba oduzet a detetu omogućiti ljubav i brigu koju zaslužuje svako dete na ovom svetu belom.

Gost

#184

2014-05-26 12:02

ovo je najmanje sto mozemo ucinti

Gost

#185

2014-05-26 12:52

UZAS! Ova drzava je totalno nenormalna i nemoralna kao i ova zena. Hoce li se naci neko pametan da od ove zlotvorke uzme dete, a nju strpa na zatvorsko lecenje.
gost

#186 Subjekt

2014-05-26 12:53

Nijesam u mogućnosti da išta uradim, ali bih rado pošla kod nje da živim u Beogradu... Ne lipši magarče do zelene trave" kako rekoše stari naši, čekajući na zakon i ostale sprovoditelje zakona. Snimak govori više od riječi. Vjerovatno je isfrustrirana od muža koji je ovo ladno danima snimao, iz ko zna kojih razloga, međusobnih loših odnosa i podjebavanjima na uštrb đetetu. A sve to je ne opravdava, ma što da je u pitanju. Ako ne možete zajedno razvedite se. Pravite đecu a nijeste sazreli da svoje frustracije ostavite kod svojih roditelja ili već đe ste ih zaradili... Napravili ste dijete da se iživljavate nad njim pa koga od vas dvoje više zaboli, je li? Kako si ga nosila u stomaku, kad mu sad to radiš? I vrati onome ko je kriv za tvoje loše psihičko stanje a dijete ostavi na miru, smradu od žene! Nemajko! Neroditelju! Nečovjeku! Do bola bolesna isfrustirana fufo! Nedoktoru! Neprofesoru! Nesocijalizovano stvorenje! Neljudsko biće!!! Nećeš ubiti u đetetu onoga ko ti je za tvoj usrani život kriv! Ja bih lično voljela da joj pokažem par zahvata, pa opet, pa onda jedan kondicioni, kučki bolesnoj, dok joj ne vidim pjenu na usta a onda svaki put kad primi porciju da je pitam je li dosta, sve dok ne kaže: nije dosta!!! A onda "to be continued..." dok joj bubrege ne odvalim i ne pošaljem je na dijalizu. I tako svakog dana. A ja bih dijete uzela, majka sam, imala bih i ljubavi i stpljenja. A najviše imam snage kao zvijer da ovakvima pokažem njihovog Boga!!! Život mi se je smučio za samo minut od ovoga snimka.


Gost

#187

2014-05-26 13:04

licno sam svedok i imam dokumentovano papiroloski da osoblje iz centara za socijalni rad tosinog bunara 148 podrzavaju i opravdavaju obmane i prevare majki a na stetu oceva......te njihovim ponasanjem se i ocenom situacije koje prikazuju rukovode i ostale institucije koje bi trebale da budu neutralne a ne da se stavljaju uvek na stranu majki....

Gost

#188

2014-05-26 13:14

Pseto nije zena! Oduzet dete pod hitno!!!!! Danas ne sutra!

Gost

#189

2014-05-26 13:21

Moja nekadašnja asistentkinja na patofiziologiji...Užasno me je potreslo. Previše je strašna pomisao na svu decu koja su izložena maltretiranju i zanemarivanju. Neverovatno je i na koliko relevantnih adresa je stigla informacija o ovome a dete je i dalje prepušteno na milost i nemilost majci za koju je roditeljstvo očigledno teret koji nije u stanju da nosi. Ozbiljna pomoć je potrebna i njoj, ali detetu treba spasavati goli život i budućnost.

Mislim da suština peticije treba da bude pomoć detetu a ne njeno udaljavanje sa katedre. Sećam je se kao dobrog asistenta (doduše, pre 25 godina), možda je i sada u radu sa studentima besprekorna. Ali, kao roditelj je ispoljila monstruoznu stranu svoje ličnosti i užasava me pomisao na patnju tog malog bića i nemoć oca da ga zaštiti. Osim toga, očigledan je sukob interesa svih stručnjaka koji su veštačili i koji takođe rade u Kliničkom centru i/ili na Medicinskom fakultetu.

Lola

#190 Re: Re: Razmisli

2014-05-26 13:24

#34: - Re: Muz je verovatno stradalnik kao i ovo dete. Da li ti cujes sta ovo zlo od zene njemu sve ne kaze. Na jedan ga ispljuva i ispsova. Ni prema njemu a ni prema detetu ne pokazuje trunku postovanja. Pretpostavljam da je covek bio prinudjen da postavi kamere da bi sud uvideo kako se skot u zenskom obliku ponasa prema detetu. Reci su jedno, slika je drugo, mada to ovom coveku nista nije pomoglo jer kod nas rade veze i vezice.

 


Gost

#191

2014-05-26 13:31

Oduzmite joj dete pre nego što bude kasno.Ovu ženu treba zatvoriti.

Gost

#192

2014-05-26 13:50

Gledajući snimak pokušavala sam da shvatim da li je možda u detetu problem, nestašluk, bes....Onda sam shvatila da je predamnom žena sa velikim poremećajem ponašanja. Ona je u problemu i ona ne tuče dete, ona njega kida i ishod bi bio smrtan...Ovde je u pitanju pokušaja ubistva. Nema kontrolu nad sobom. Dobila sam srčanu aritmiju ...dete ima dve i po godine...Ne razumem...

Gost

#193

2014-05-26 13:52

Ova žena je u gadnom problemu...Nadam se da je gledajući ovo to i sama uvidela i zatražila stručnu pomoć. Dok ne bude bolje dete treba da je kod oca.

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-05-26 14:13


Ja

#195

2014-05-26 14:14

Jadna smo mi država kad mi moramo pored ovakvih dokaza da potpisujemo peticiju da bi se nešto učinilo.. e državooo... tuga

Gost

#196

2014-05-26 14:24

strasno i morbidno zlostavljanje neduznog deteta od poremecene majke...

Gost

#197

2014-05-26 14:56

Sramota za državu,za društvo ,za ceo sistem , koji je pao !!!Ko je ovom MONSTRUMU , koji je nažalost još i u prosveti , dodelio dete? Nju treba u smestiti u ludačku košulju i rešetke .

Gost

#198

2014-05-26 15:13

Peticija nije dovoljna. Moramo svi zajedno da izvrsimo pritisak na nadlezne organe da pocnu da rade svoj posao,da spasimo dete a monstruma strpamo u zatvor ili u psih. bolnicu. Predlazem mirno javno okupljanje da mediji zabeleze koliko nas je spremno da pomogne ovom detetu. Tada nece moci da nas ignorisu i pored svih monstrumovih veza i novca.

Gost

#199

2014-05-26 15:18

Bravo za onog ko je pokrenuo peticiju da se ova bolesna zena zaustavi u svom nasilju. Pitam se samo , obzirom da je profesor, kako do sada niko od njenih ucenika ili roditelja nije reagovao, da li je moguce da je u Srbiji strah postala epidemija????

Gost

#200

2014-05-26 16:33

Svaki slučaj kao ovaj treba da se shvača ozbiljno!