STOP NASILJU!!! PETICIJA PROTIV SNEZANE ZUNIC BOZINOVSKI!!!


Gost

/ #225 Re: Re: Re: Re:

2014-05-26 22:14

#221: glupost nemq granica - Re: Re: Re:

Za to sto se na videu vidi NEMA OPRAVDANJA.

Ne znam o cemu je rijec. Ako si protiv ove peticije mozes se lijepo izjasniti, ako si to u stanju uciniti ili mozes barem pokusati opravdati zenu koju ti ocito poznajes a mi svi ostali ne poznajemo. No tvoj nacin izrazavanja odnosno vrijedjanja ("Vas sve retardirane debile koji potpisujete ovu peticiju......") je BEZ NIVOA.

S obzirom da mi ne pada napamet se spustiti na tvoj nivo.... necu ti vratiti istom mjerom. Jer to rade tipicni balkanci bez nivoa  iz bilo kojeg dijela bivse Juge. No ima nas puno balkanaca koji imamo nivo i savjest, kao sto i ova peticija potvrdjuje. Ali tebe  necu oslovljavati sa Vi jer respekt nisi zasluzio/la.

Prema tome ako nije tako onda objasni kako je bilo. I probaj meni i ostalima debilima (kako nas nazivas) reci da ona nije tukla dijete nekoliko puta po straznjici i to svom snagom, nego ga je samo malo puknula i pokusala objasniti RIJECIMA da nije bio dobar. A usta mu isto nisu bila zatvarana njenom rukom kako ne bi glasno vristao, nego mu je brisala usta poslije hranjenja. E ako bi tako zvucalo tvoje objasnjenje ... onda imas problema sa vidom.

A gospodja Snežana neka se i sama javi i objasni. Kako to da se tako izjasnjava jedna visoko obrazovana osoba? Jedna osoba koja radi sa djecom i mladima? Ja osobno predajem mladima i djeci i ne tretiram ih kao vrecu za ispucavanje moje frustracije.

A kako je u ovoj peticiji vidno, da ju cijeli svijet promatra i da ce puno nas i dalje raditi na tome sa se djeca koja su nejaka vise ne zlostavljaju. Ako je potrebo ici ce se i dalje... van Srbije. Javna glasila, haski sud.... EU.....

DJECA SE NE MOGU SAMA BRANITI   ----- ZATO SMO MI ODRASLI ODGOVORNI ----- A AKO IPAK POSTOJI TAKVA ODRASLA OSOBA KAO TA SNJEžANA  ---- ONDA SE TREBAJU DRUGI ODRASLI KOJI IMAJU SAVJEST BRINUTI DA SE TO PREKINE!!!!!