Da se Petra vrati njenoj mami Ivani


Gost

/ #388

2014-06-30 10:30

U soku sam....koji je ovo vec slucaj u posljednih par godina da se u nasem regionu dijete oduzima majaci.. Zakon e tu nekad bio jasan i iskljuciv : dete se oduzima Majci samo u slucaju da je ista registrovana narkomanka, na totalnom egzistencionalnom dnu ( dakle da nema bas nikakvih primanja ) i ne moze uzdrzavati dijete i da je psihicki oboljela ( da ima karton u ludnici ) .. i to je to .. Kad paaaf dijete se da ocu nasilniku.. Nisu navedeni razlozi sudstva za ovu sramotnu, neprirodnu odluku i Ivana je to preskocila uraditi .. nesto mi smrdi da bi njeno ucestovanje u VB VIP moglo biti to sto ju je dodatno diskreditovala , jer je sud navodno osjetljiv '' na setanja majki po realytijima i ostavljanje malodobne djece .... '' .. u tom realytiju Ivana je bila tek nekih 20tak dana da ne zaboravimo .. to je smijesno podcrtati kao razlog..Sve majke su u strahu.. znaci svakoma neka potkovana budala spletkama, mitom i korupcijom moze oduzeti dijete .. bm ti sudstvo i to 19 puta ga bm.. u soku sam u soku pisem .. Vratite dijete njenoj majci gamad moralno osakacena.