Smrtna kazna za Tijaninog ubicu !


Gost

/ #177

2014-08-07 12:04

-Imam neki cudan osjecaj u vezi ovih desavanja i nesto me tera da napisem ovo.
Tek kad se nesto strasno desi shvatimo koliko smo bogati i sta imamo. Svjesni smo sta se desilo Tijani, to moglo se desiti bilo kome bilo gdje i kao sto sam procitala iz pisma nekog momka posvecenog upravo njoj, niko se nije ni nadao da takvi ljudi i takvi mozgovi bolesni postoje nazalost i kod nas. Koliko vas koji zivite u gradu se tako vracalo samih, koliko nas iz manjih mijesta pogotovo se nikad nije nadalo da ce cuti ovako nesto?
Oduvijek sam se bojala ici sama po mraku i uvijek je sam trazila da ide neko samnom, i sada kad sam ovo cula pogotovo...
Takodje zivim u manjem mjestu gdje se sva omladina i drustvo sastaje ispred doma kulture, kod skole, na igralistu, i tu smo se uvijek osjecali mirno i bezbijedno, tako sigurno ima hiljade drugih tinejdzera na Balkanu koji tako rade i nikada se niko nije nadao da ce cuti ovako nesto monstruozno..
I vidite na kraju, to sto si se posvadjala s drugom, drugaricom nije uopste bitno , to sto te isfurava simpatija ili momak, svadja s roditeljima, i crne misli o tome kako vam je dosadio zivot. Pa zamislite se malo koliko ste zapravo srecni sto ste zivi i zdravi! I cuvajte se u ova luda vremena, i mozda zvuci glupo, ali ne hodajte sami neka neko bude sa vama uvijek jer ovo se sigurno ne bi desilo da je Tijana dopustila da drug ide sa njom.
Opet, sudbina je sudbina.
Andjele pocivaj u miru! <3