PRAVDA ZA MIKIJA! Anima Subotica vratite Ivani pse!

Moje misljenje

/ #9 Misljenje moje

2014-10-02 03:53

Kako svi znamo svaka medalja ima dve strane, tako da citajuci samo jednu stranu ne moze se stvoriti prava slika stvari. Svako zasto ima svoje zato: osim sto voli zivotinje ima i drugo "zasto" Ivana zeli nazad pse, a isto tako i Anima ima svoje "zasto" je uzela pse. Nemojte osudjivati i napadati nikoga dok ne znate celu istinu, a to znaju samo te dve strane i niko drugi. Otkud znate da psi nisu na dobrom mestu? Sama Ivan je napisala da nema niti uslova niti sredstava da drzi tri psa, da snosi veterinarske troskove za njihovo lecenje i sl. A mislim da samo na donacije se ne moze niko osloniti, jer u pocetku ce ih biti dovoljno, ali priznali mi to ili ne vremeno ce se sve to smanjiti i na kraju mozda i u potpunosti prestati, a sta onda? sta ce onda biti sa psima? Niko ne moze zahtevati da mu se daju donacije sve dok su ti psi krivi. I ja hranim 9 maca lutalica i nisam do sada trazila ni gram niti paru donacije, a verujte ni to ne kosta malo. Jedino mi Anima izasla u susret za besplatnu sterilizaciju i kastraciju, da bi sprecila njihovo razmnozavanje i stvaranje kolonije. Toliko od mene, i jos jednom: nemojte nikoga pljuvati, napadati dok ne znate celu, ali bas celu istinu dogadjaja. A kako vidim potpise oni su u 99% slucajeva do sada iz drugih gradova, svega 1 ili dve iz Subotice. Pitam vas tamo iz daleka otkud znate pravu istinu? da mozete ovako bez argumenata pravih napadati drugu stranu! Iz daleka sve je lakse, cak i pametovanje i napadanje.




Plaćeno reklamiranje

Ovu peticiju ćemo oglasiti za 3000 ljudi.

Saznaj više...