ZA JEFTINIJU VODU I BEZ ADM.TAKSE OD 8 EURA

Razocaran!

/ #30

2014-10-05 21:07

Mozda ja malo pretjerujem sa komentarima ovdje ali mi se cini da trebamo djelovati sto brze... Evo par mojih predloga za dalje korake, naravno na vama je (na inicijatoru najvise) da odlučite sta i kako, ali evo mojih predloga:

1. Predlazem da ova online pticija ide svojim tokom i da se polako pocnemo baviti ostalim vidovima potpisivanja peticije te predlazem da inicijator napravi jedan formular za potpisivanje peticije, koja ce sadrzati sve potrebne podatke potpisnika kako bi peticija i sami potpisi, bili validni kasnije... Nakon toga pošaljite (sad da li mailom ili nekako drugo kako god) taj formular svima koji su zainteresovani da sakupe potpise od svoje porodice, rodbine, prijatelja, komsija, poznanika, kolega sa posla i sl. , da bi kasnije te formulare vratili inicijatoru.

2. Sledeci korak, neka budu organizovanje potpisivanja na javnim mjestima. Recimo par ekipa neka bude rasporedjeno po gradu (ispred Mogrena, kod Poste, ispred TQ-a, kod gradske pijace, kod autobuske stanice, doma zdravlja, ispred opstine, na Petrovackom setalistu, i sl) i to nekoliko dana... 

3. Sve ovo neka traje narednih 15-20 dana, za to vrijeme, na ove nacine, moze se prikupiti dosta potpisa, e onda nakon toga vidjecemo sa cime raspolažemo i sta nam je dalje raditi, ali sigurno je to onaj put koji ste vec pominjali, predjaednik opstine, skupstina grada, zaštitnik prava potrosaca, i ustavni sud. 

 

Ljudi, Italijani su prije nekoliko godina smijenili cijelu Vladu jer je cijena paste povecana za 0,20centi, a mi treba da trpimo poskupljenje vode (elementarne potrebe za zivot) od 100-200 posto, i placanje takse koja se protivzakonito naplaćuje!