NE SMANJUJTE NASE PENZIJE


Gost

/ #72

2014-10-14 09:22

Znači, nesposobnost države je glavni razlog zbog čega se traži umanjenje penzija u Srbiji... Ovako ispada kao da smo svi mi, penzioneri, krivi za nesposobnost države i treba da plaćamo štetu koju su državni organi napravili, a protiv njih niko ne postavlja pitanje odgovornosti... Ako su mogli ljudi sa Kosova da dokažu svoja prava, iako su sada na okupiranoj teritoriji Srbije, ne vidim ni jedan razlog zbog koga bi se meni ili bilo kom drugom, dozvolilo umanjenje penzija...Sve mi se čini da su prvi u ešalonu za kažnjavanje, bili penzionisani oficiri JNA. Znači, država ne ume ili neće, a penzioneri treba da plate ceh... Pa, ako je već tako odlučeno, onda neka se zna da su oni koji plaćaju ceh, domaćini...Tako je u svakoj kafani, a kamo-li u državi. A, ako je već tako, onda vlasti u Srbiji, MORAJU DA PITAJU SVOJE GAZDE, DOMAĆINE...DA LI DOZVOLJAVAJU DA IM SE GULI KOŽA...DA LI DOZVOLJAVAJU DA IM SE GULI KOŽA A DA SE VLAST ŠVRĆKA PO SVETU I NEMILICE TROŠI ONO ŠTO NITI JE Z ARADILA, NITI STEKLA, NITI MOŽE RASPOLAGATI SA IMOVINOM PENZIONERA....