Peticija za Vraćanje deteta roditelju

zoki

/ #57 zoki

2015-01-13 23:57

Zasto brisete komentare? Ima jako puno obrisanih i to me navodi da sumnjam u vas. Naveli ste na fb grupi da ste brisali sve komentare protiv vas, trazili da se skidaju clanci iz novina-drugim recima svako ko misli drugacije se brise! 

Vasa supruga je sizofrenicar. Ima dijagnozu. Ta dijagnoza se ne dobija tako lako, poznajem coveka koji je oboleo od sizofrenije i njegova porodica se opasno namucila da dodju do dijagnoze konacno, a po vama ispada da je vasu suprugu malo lekar poglesao i odmah dao dijagnozu sizofrenija-nemoguce! Zao mi je sto lazete narod, sto ljudi potpisuju ovo i nadaju se sa vama najboljem i da se devojcica vrati, a kad se vrati i kad joj se nesto ozbiljnije desi (ne kazem da nije preozbiljno ono sto ste uspeli da joj urdite za dva meseca)svi ti ljudi ce se grozno osecati. Sreca pa ih nema mnogo i sa 500-1000potpisa cete slabo sta postici. I budite zahvalni. Dete vam je na sigurnom. Vi mislite da znate, ali ne znate jer ne mozete da znate. Niko od nas ne moze da zna na sta ce ga zivot naterati, ali sa sizofrenicarem ne mozete bi da predpostavite sta moze da uradi. Nije ni ova mucena zena mislila da ce njen muz da zafrljaci bebu kroz terasu? Pa naravno da nije, da je znala sklonila bi na vreme decu na sigurno! Budite srecni da joj je vasa supruga samo nogu slomila i da je ziva sada. Zamislite da je umesto toga ugusila!? Kako biste se sada osecali? Nemojte biti tako ostrasceni protiv realnih misljenja ljudi. Nista vam ja lose ne zelim, bolje nadjite profesionalnu pomoc za suprugu i borite se za kontrolisane susrete sa detetom u pocetku... ja zelim sve najbolje vasoj cerkici, da bude tamo gde je sigurna i da poraste zdrava i velika devojka. Bolest koja je napala vasu suprugu je veoma podla i teska. Drzite se, nije lako, ali nemojte da dozvolite da vam se porodica zavije u crno, naucite nesto iz tragedije od pre neki dan! Znam da cete komentar obrisati i bas me briga da li ce neko da ga vidi i procita,, nadam se da cete ga vi procitati!