Ne PKU za policijske službenike!


Gost

/ #19

2015-02-14 08:50

Ja ne nosim uniformu , radim administrativne poslove, ali sam odrasla uz oca policajca i znam da u policiji nikada nije bilo gore! I prosvetari i medicinari i svi koji se organizuju dobiju sve što zatraže, a nama su oduzeli sve ! Kako da živimo , mi koji radimo kao službenici imamo manje plate od policijaca ( a i njihova plata nije Bog zna šta ) a svi imamo kredite ! Zašto ja i svi mi zaposleni da vraćamo dugove svih onih GLAVONJA koji su do juče sedeli u ministarskim foteljama, svih njihovih pajtosa koji su krali i šakom i kapom, svih onih koji su na vlasti i koji se i dalje ponašaju kao da im je tata ostavio Srbiju u nasledstvo i koji i dalje primaju BEZOBRAZNO velike plate ( i to po 4 -5 plata), koji i dalje bezočno kradu i otimaju ono što smo ni zaradili...Toliko su nas *srozali* da su i deca i gradjani počeli da teraju sprdnju sa nama. Ako im ne treba POLICIJA neka nas ukinu...eto im KOMUNALCI, oni i onako primaju veće plate od naših kolega u uniformama! Videćemo , koga će da pozovu da obezbedjuju koje-kakve skupove i demonstracije koje ljudi već najavljuju za proleće... Ministarstvo pravde i dalje svojim zaposlenima svakog meseca isplaćuje po 5.000,oo na ime pomoći, u zdravstvu su pred Novu godinu dali zaposlenima po 4.000,oo za Božić ,a nama su uzeli sve. BRUKA I SRAMOTA za sindikalne vođe, koji se za tako malo prodaju. Ali i to je *fotelja* i VLAST...pa to valjda ide uz *opis radnog mesta*...Članarinu koriste za kafanske sastanke i pijančenja i provode. Ja im više neću davati članarinu ! A vi ?