PETICIJA ZA OBUSTAVLJANJE RADOVA NA IZGRADNJI ANTENSKOG STUBA

4G mreza

/ #32 antena

2015-02-20 23:18

Kukate kako su vam usluge Telekoma lose, a ne dozvoljavate da vam se iste poboljsaju. Ova suluda peticija kao i komentari ne bi mogli da se objave da nema interneta. Pola komentara je poslato sa Android telefona, a za to vam je potrebna internet konekcija i ANTENA. Kada je trebalo da se antene stave na zgrade ( GP4/L1 ) nije vam odgovaralo. Sada kada su operateri pristali da investiraju u stubove, ni to nije OK ?  Nije moguce obezbediti kvalitetnu mobilnu uslugu za 10.000 telefona sa jedne bazne stanice koja je 5km daleko.  

Sto se tice kablovskog interneta i IPTVa, infrastruktura u naselju je poslednja rec tehnike i onaj ko tvrdi da mu ne radi kako treba - laze.  I dok je brzina bila 6/1 i sada kada je 10/1 sve radi besprekorno. Sto ne pitate Orion ili SBB pretplatnike koje brzine imaju oni ? Ja imam Box paket 50/2 i sve "leti". Brzina varira po nekad ali nikad nije ispod 40/2 i to sve 3-5 puta jeftinije nego u US ili Nemackoj.

I na kraju ali ne manje vazno cudi me da autor peticije nije primetio mnogo vece probleme u naselju od antene :

- zgrade nisu staticki bezbedne

- podrumi i prostorije u prizemlju su konstantno poplavljene fekalijama

- instalacije su katastrofa

- cim padne jaca kisa stanovi su poplavljeni

- stolarija je suplja kao svajcarski sir ( fol energetska efikasnost ??? i zeleni pasos !!! )

- izolacija otpada

- parket i plocice - katastrofa

- djubre u naselju kao da smo 50m od neke deponije

- psi lutalice

- vlasnicki psi bez kaisa

- glodari

- ....