PETICIJA ZA OBUSTAVLJANJE RADOVA NA IZGRADNJI ANTENSKOG STUBA

Mama

/ #37

2015-02-23 10:50

Mislim da bi svi trebali da se udruzimo i TUZIMO gradjevinsku direkciju!!! Ali svi, koliko nas ima u naselju!!Mozda cak i da se iselimo na kratko vreme iz stanova uz medijsku kampanju i protest.Jedino tako moze se doci do konkretnog resenja.Ljudi ce masovno poceti da prodaju stanove zbog bezobrazluka i tudje alavosti.Bas me briga i za stan i za Stepu ako su zivoti dece ugrozeni.Svaka opstina ima i skolu i vrtic i dom zdravlja, a ovde se borimo sa azdajama za ono sto smo platili i placacemo jos 30 godina.Ovoliku prevaru jos nisam videla u zivotu!!!!Mnogo volim nase naselje ali okolnosti su katastrofalne.Ne mogu da poverujem u sve sto citam i cujem!Zato mislim da samo kolektivna tuzba i iseljavanje iz stanova moze da dovede do nekog brzog rezultata.Nije lako, imam i ja decu i nemam gde ali ako je ovoliki bezobrazluk u pitanju , pitam se samo sta je sledece... da podsetim, prvo crkva, pa pumpa, sada antene, konzerva od supermarketa, vrtic koji nikako a se otvori uz toliko problema,... verovatno ima jos toga sto nisam cula ili cu tek cuti...uzas!!!