Ne rusite nam zgrade

Vera

/ #57 Re: Re: Re: Re:

2015-03-28 07:55

#56: - Re: Re: Re:  

 Milovan Savatic je naravno kriv, ali da mu inspekcijske sluzbe opstine nisu omogucile da izgradi te zgrade, mi takve stanove ne bi mogli ni kupiti( a ne mislite valjda da su mu to dozvolili zato sto ima plave oci). Mi cemo sudski spor sa njim verovatno dobiti, ali covek je prepisao svu imovinu na svoju decu i ne poseduje nista sem penzije, od koje slozicete se, se ne mozemo naplatiti. Mi nismo sklapali ugovor sa njegovom decom, nego sa njim, tako da ce njihova imovina ostati netaknuta. Takav je na zalost zakon.Sto se tice agencije Jelena i Zorice Licine, ona je bivsa sluzbenica opstine, koja je investitoru omogucila prohodnost do opstinskih struktura i zauzvrat je sem provizija prevarenih kupaca dobila od Savatica na poklon i 2 stana , koje je prodala za 100.000.- eura. Kako je vec neko ovde napisao, , opstinari su omastili dzepove,agencija za promet nekretnina je debelo profitirala, investitor je zahvaljujuci njima odlicno zaradio a jedino mi ispadosmo nekakvi krivci. Mene cak opste ne mora zanimati koja stranka je bila tada na vlasti, ti opstinski sluzbenici su bili predstavnici drzave Srbije, koja je trebala da nas stiti od takvih stvari. I jos nesto, svi oni verovatno i dalje sede na svojim radnim mestima, zato sto otpustiti drzavnog sluzbenika, je takoreci nemoguce.