Петиција против испоруке проф. др Војислава Шешеља Хашком трибуналу

Ja nevera nikad bila nisam
Gost

/ #131

2015-03-31 08:59

Zato sto sam covek koji oseca i ima pripadnost jednom narodu koji pokusava da zivi i opstane na planeti Zemlji u tkz Evropi i zato sto Dr.Seselj NIJE pobegao iz Haga vec jc na slobodi koju mu je omogucio doticni Sud i zato sto govori isto ono sto je
govorio citav zivot (a ne govori i ne ponasa se kao mnogi presvuceni i prefilovani "kosmopoliti"), a i dvanaest godina samo(ne 12 dana ni 12 meseci) na sudjenju, na saslusanjima, na pretresima (sve ima zabelezeno pa cak i na Yutubu) gde je svima u lice rekao javno da ih ne priznaje i da mogu da mu....Eto, nekako mi se vise dopada takav stav i ne vidim sta je to toliko njegovo ponasanje pa cak i paljenje zastava (pa to su obicne krpe, mogla ih je i poplava odneti) uznemirilo Svet!!!?? NEEE, to je moglo uznemiriti samo one koji su ga izdali, a izdajice (pa ima ovaj narod divne pouke od davnina: Ko izda.....) ne mogu ni kao covek ni kao majka koja vaspitava decu da prihvatim, niti su takvi moji izbori, da se osecam dostojanstveno i slobodno. Eto,to je moje skromno misljenje ni vise ni manje.