Петиција против испоруке проф. др Војислава Шешеља Хашком трибуналу


Gost

#126 Re:

2015-03-31 08:32

#62: Немања З. -  

 нека нам уведу санкције пичке, они друго и не знају, а шта ће бити са санкцијама? неће нам продавати своју робу док наша пропада? па нек уведу ја сам за! имамо ми много пријатеља који ће нам помоћи у санкцијама пре свега братска Русија! живели смо под санкцијама 90их и то боље него сад, нека нам уведу санкције па да видимо чија ће бити последња! Живео Шешељ! Живела Србија! Живела Русија!


Gost

#127 Re:

2015-03-31 08:39

#25: -  

 ako on ode u  hag mi SRBI IDEMO DO ZAGREBA DA DAVIMO I KOLJEMO DECU  KAO ONI  STO SU  NASU 1991 GODINE ....  MORAMO OSVETITI NASE SVETO STO JE NESTALO  NI KRIVO NI  DUZNO ....  ! SMRT  SIPTARIMA ! MUSLIMANIMA !  I USTASAMA !!!!!!!!   


Gost

#128

2015-03-31 08:44

dosta je progona Srpskog naroda.Srop Haškom Tribunalu.

Gost

#129

2015-03-31 08:50

eto zato nema se sta komentarisati


Gost

#130

2015-03-31 08:55

Хаг нема везе ни са правом,ни са правдом!!!
Ja nevera nikad bila nisam
Gost

#131

2015-03-31 08:59

Zato sto sam covek koji oseca i ima pripadnost jednom narodu koji pokusava da zivi i opstane na planeti Zemlji u tkz Evropi i zato sto Dr.Seselj NIJE pobegao iz Haga vec jc na slobodi koju mu je omogucio doticni Sud i zato sto govori isto ono sto je
govorio citav zivot (a ne govori i ne ponasa se kao mnogi presvuceni i prefilovani "kosmopoliti"), a i dvanaest godina samo(ne 12 dana ni 12 meseci) na sudjenju, na saslusanjima, na pretresima (sve ima zabelezeno pa cak i na Yutubu) gde je svima u lice rekao javno da ih ne priznaje i da mogu da mu....Eto, nekako mi se vise dopada takav stav i ne vidim sta je to toliko njegovo ponasanje pa cak i paljenje zastava (pa to su obicne krpe, mogla ih je i poplava odneti) uznemirilo Svet!!!?? NEEE, to je moglo uznemiriti samo one koji su ga izdali, a izdajice (pa ima ovaj narod divne pouke od davnina: Ko izda.....) ne mogu ni kao covek ni kao majka koja vaspitava decu da prihvatim, niti su takvi moji izbori, da se osecam dostojanstveno i slobodno. Eto,to je moje skromno misljenje ni vise ni manje.


Gost

#132

2015-03-31 09:13

Za budućnost srbije

Gost

#133

2015-03-31 09:15

Hoce d.r.Seselja da ubijedu,onda im se otvara kapija ka Srbiji! Bice to velika sramota za Srbiju ako predamo bolesnog coveka da ga doktajce! kad ce srbija vratiti svoj ponos? i reci zapadu NE! Ubijali nas sad nas truju, zar smo toliko maloumni,njima treba srpska zemlja,a ne srpski narod! nedamo ni jednog gradjanina koji se borio za svoju zemlju! treba da smo ponosni na njih sto ih imamo! sramota mi je da zivim u ovu drzavu! prodajemo najvace umove ove drzave za saku dolara!


Gost

#134

2015-03-31 09:36

Zaustavimo vec jednom unistavanje Srbije i njenih gradjana.Sledimo primer Grcke.

Gost

#135

2015-03-31 09:46

PROTIVIM SE ISPORUČIVANJU BILO KOG SRBINA HAŠKOJ AŽDAJI,KOJA JE STVORENA IZ POLITIČKIH RAZLOGA,KAKO BI DOKAZALA KOLEKTIVNU KRIVICU SRPSKOG NARODA.OVO NIJE SREDNJI VEK PA DA DRŽAVA ŽRTVUJE SVOJE NAJLEPŠE I NAJ HRABRIJE DEVICE I RATNIKE NA ŽRTVENI OLTAR.AKO SRBIJA NASTAVI SA OVAKVOM POLITIKOM NE ŽELIM VIŠE DA BUDEM S R B I N !!!! SRAMOTA ME....

Gost

#136

2015-03-31 09:57

Profesor Seselj je srpski heroj i vojvoda. Jedini covek u Srbiji koji jos moze da nas spasi od korompirane vlade Srbije koja radi za NATO i za ameriku protiv svog naroda. Nema vracanje u Hag i tačka ! Neka idu ovi ostali izdajnici sprskoga naroda!!! Zivela Srbija i živeo Pr. Seselj!

Gost

#137

2015-03-31 10:01

Voja je heroj za ovaj narod..

Gost

#138

2015-03-31 10:14

samo napred Vucicu! glasao sam za tebe zato sto sam mislio sa si od D.R. Seselja nesto naucio,dokrajci druga,kome mozes zahvaliti sto si na vlast,prodaj srbiju zapadu,izruci Seselja za saku dolara! Vucicu! ako imas boga ne daj Srpski narod,zapadu ne treba Srbin, zapad zeli njegovu zemlju!

Gost

#139

2015-03-31 10:18

Nasa drzava ako postoji treba da zastiti sve svoje gradjane a jedan od nas je i dr Vojislav Seselj .Ziveo VOJVODA.
Buntovnik sa razlogom
Gost

#140

2015-03-31 10:23

Potpisao sam ovu peticiju iz razloga;
1. Sam sud je nelegalan, nemoralan i pod kontrolom SAD-a.
2. U startu je počeo svoj rad kršenjem svog Statuta i norme međunarodnog prava.
3. Smatram ga kvazi institucijom gde su zaposlenici-sudije pristrasni lažovi, neobjektivni delioci pravde i zlonamernici na verskoj osnovi.
4. Haški tribunal je za mene hala gde paradiraju lažni i potplaćeni svedoci, a ujedno je i kazamat-tamnica za izdržavanje kazne neosuđenih lica (primer Šešelja i njegovih 12 godina), prosto rečeno Haški tribunal je bruka međunarodnog prava i sramota za deo miroljubivog i pravednog sveta.
5. Haški tribunal je prćija i ružno novorođenče zloglasne Amerike gde ne postoji niti pravda, niti pravo.


Gost

#141

2015-03-31 10:31

Kako god da zapocnem reci nema,necu da verujem da ce mog predsednika neko vratiti u Hag jer to je najprljavija igra,moc jaceg kako god...nista nije fer nista nije realno...ajmo cistu igru biti ljudi pa kako kome bude....neznam nece me reci.....gde ce ovaj svet sta ce biti sa nasom decom hoce im vodilja u zivotu biti interes,moc ili postenje ,cast....neznam cudni su putevi gospodnji u njih se uzdam....

Gost

#142

2015-03-31 10:36

Stop Haškoj tiraniji.Sloboda Šešelju.

Gost

#143

2015-03-31 10:44

Zato sto je Prof.Dr.Vojislav Seselj,nepravedno drzan u pritvorskoj jedinici u Seveningenu skoro 12 godina.
Smatram da je:Izucio "Rimsko statutarno pravo,Anglosaksonsko pravo" i,da je nemoguce presuditi ga za:"Eventualne ratne zlocine na prostorima bivse SFRJ" i njega i njegove patriotske cetnike,ni po kojim zakonima na svetu sto postoje.Jer je on pravnim argumentima u potpunosti,:"Razbio Haski Tribunal!"

Gost

#144

2015-03-31 10:49

Vojislav Šešelj je na neki način svaki građanin naše zemlje. Sutradan ćete i Vi možda doći na red, bilo da je reč o nekom procesu, suđenju, varanju, smanjivanju plata, tlačenju, ropstvu. Ropstvo i dalje postoji samo što se ovih dana ne naziva tako. Čovek ima pravo na iznošenje svojih ideja, mišljenja i stavova u javnost, jer ako dozvolimo samo jedno mišljenje nije li to onda ukidanje demokratije? Ovde nije u pitanju politička stranka, u pitanju je moral, čast, poštenje, znanje i borba koju je ovaj čovek pokazao. Pobedio je ceo sistem laži, neznanja, nestručnosti, neodgovornosti i neozbiljnosti. Kao mlad čovek, student, ovu peticiju sam otkrio slučajno i ni na koji način nisam pristrasan, već je ovaj komentar produkt viđenog morala, srčanosti, pravičnosti, i pre svega ogromne stručnosti ovog savremenog HEROJA.

Gost

#145

2015-03-31 10:53

HaškiTribunal i naša vlast traže da se, živa legenda, doktor Vojislav Šešelj,pošalje u Hag - i da se odatle, kao i Slobodan Milošević nikad, više nevrati.
ducab

#146 Re: СВАКА ЧАСТ

2015-03-31 11:12

#144: -  

 Свака Вам част на коментару, којим сте показали шта значи бити ВИСОКО МОРАЛАН ЧОВЕК!!!  

 


Gost

#147

2015-03-31 11:23

Podrska Voji

Gost

#148

2015-03-31 11:24

Ponovo je medjunarodno pravo palo na ispitu. Tužioče stidi se. Gde si učio pravo i koje pravo. Vlada Srbije je pred ispitom zrelosti. Živeo dr Vojislav Šešelj.

Gost

#149

2015-03-31 11:26

SAMO TRI COVIJEKA NA PLANETI IMAJU SPOSOBNOST VIZIJE .SESELJ JE 1.

Gost

#150

2015-03-31 11:34

SRBIN SAM ZA SRBINA !!