Петиција против испоруке проф. др Војислава Шешеља Хашком трибуналу


Gost

#51

2015-03-30 23:10

Dosta je bilo tiranije nad narodom Srbskim!!Vreme je da neko dodje ko zna kako treba sa Srbijom i sta treba Srbiji!!! On je dokazao da nije kriv ni po jednoj tacki za sta su ga teretili!!

Gost

#52

2015-03-30 23:30

Zato sto je sramota da se nekome sudi 12 godina. Hag je politicki sud za Srbe.

Gost

#53

2015-03-30 23:30

SRBIJA SRBIJA,SRBIJA !!!


Gost

#54

2015-03-30 23:32

ziveo vojvoda

Gost

#55

2015-03-30 23:35

Zato so je SRBSKOM VOJVODI mesto na celu SRBIJE a ne u Haskom kazamatu...ZIVEO VOJVODA SESELJ

Gost

#56

2015-03-30 23:39

VOJO, CUVA TE TVOJA VJERNA HERCEGOVINA, GRAD TREBINJE, CIJELO POPOVO POLJEE !!!

Gost

#57

2015-03-30 23:45

Ovako nešto, ni jedan normalan građanin ove države, ne sme da prihvati, jer ovo nije provođenje pravne procedure radi zaštite svedoka, nego više podseća na meru odmazde, uz izjave jednog nazovi stranog državnika, koje su ne odmerene i ne diplomatske.

Gost

#58

2015-03-30 23:51

zlotvori !!!SRBIJO USTANI USTANI SRBINE !!!

Gost

#59

2015-03-30 23:52

Зато што је Др. Војислав Шешељ једини човек који се борио и даље се бори за Србе и Србију! Доста се жртвовао и време је да постане председник Србије, јер су његови интереси једино интереси Срба и Србије. Он је у хагу био и доказао је да је то ђавољева јазбина направљена једино за убијање Правих Срба. Према томе нема он шта више да тражи тамо а они би требали њему да исплате онај новац, за лажно оптуживање и за све оне године проведене против правно за које су га држали тамо! Уколико садашња власт одлучи да га ухапси и издајнички пошаље поново ђаволу у канђе, нека знају и то да ће им Срби, Србија судити за издају а и Господ Бог ће их дочекати и он ће им судити по правди својој Божијој !!!
SeseljOtacNacije

#60

2015-03-30 23:54

VOJO ti si u ocima pravde nevin, u ocima one pravde koja je cesto nemocna i slaba , nevin si i u ocima svih postenih i casnih ljudi koji cijene prave vrijednosti. 
Ostani jak i hrabar kao do sad, ostani ponosan i dostojanstven najveci SRBINE! 
        ... 


Gost

#61

2015-03-30 23:54

dr vojislav seselj za predsednika!
Немања З.

#62

2015-03-31 00:00

Потписао сам ову петицију, али мислим да нећемо ништа постићи њом. Нажалост, Србија има два избора: испоручивање Војислава Шешеља у Хаг или међународне санкције. Мислим да је једина алтернатива овоме да се Војислав Шешељ фиктивно крије а да власт блефира да га тражи, као што је то више година било са Младићем и Караџићем. Све ово је јако болно, али нажалост то представља сурову реалност. Ја, као и скоро сви грађани Србије не желим да се Шешељ врати у руке хашком џелату који му је тешко нарушио здравље. Док је био у хашком казамату, страховао сам да ће га тамо убити, као и Слободана Милишевића. Био сам пресрећан када је био пуштен на слободу. Пре десетак дана имао сам прилику да га и видим уживо и рукујем се са њим, када је посетио мој град. Али нажалост, западне силе које су наш највећи непријатељ не желе ништа добро ниједном Србину па тако ни Војиславу Шешељу и зато га желе натраг у свој логор који су направили само за Србе. Иако је хашки трибунал апсолутно антисрпски суд и политичка машинерија под контролом западних сила, он је нажалост признат пред Уједињеним нацијама као релевантан међународни суд и мислим да наша земља нема могућности да одбије сарадњу са њима. Мислим да би нам, уколико би одбили испоручивање Војислава Шешеља, увели међународне санкције. Заиста жалосно и болно. Али нек се зна да су нас у овај ћорсокак увалиле западне силе на челу са САД. Вероватно им је засметало то што је Шешељ јавно спалио њихове прљаве заставе на годишњицу НАТО агресије. А можда је ово иницирала и Немачка да би подилазили Хрватима који хистеришу и сатанизују Воју од кад се вратио из Хага. Који год да је разлог ове срамне одлуке хашког трибунала, проклети били сви они заувек !

Svarog
Gost

#63 Milos

2015-03-31 00:00

Ako politicari budu hteli da predaju Seselja ja cu to smatrati izdajom Srbije. Zna se kako se postupa sa izdajnicima. ALI to onda nisu izdajnici samo Srbije, to su navikli da rade, vec su i izdajnici porodice a tim cinom postaju i izdajnici crkve.


Gost

#64

2015-03-31 00:10

Zato sto smatram da je Seselj pravi Srpski heroj.., da jedino on moze da nas priblizi bratskoj Rusiji i zato sto sam sit zapadnih propagandi... Nikad u Nato i u EU brate Srbine...

Gost

#65

2015-03-31 00:14

Svakom čovjeku treba omogučiti adekvatno liječenjke.

Gost

#66

2015-03-31 00:25

Ovo je sramota svetskih razmera! Dr. V. Seselj 12 godina lezao u tamnici Haskog tribunala bez presude, oboleo , pusten bez uslova a sada zbog toga sto nekome smeta sa svojim izjavama treba da se vrati u Hag ! To je samar Srbiji i srbskom narodu, po ko zna koji put ! Vise ne moze tako ! Necemo dovoliti da nam simbol srbske nacije i patriotizma jos jednom oduzmu. Stop Fasistima zapada i njihovim slugama !

 


Gost

#67

2015-03-31 00:27

DR.VOJISLAV SESELJ JEDINA NADA ZA SPAS SRBIJE AKO DOZVOLIMO DA OPET UPADNE U KANDZE NEPRIJATELJA KOJI XOCE DA UNISTI SVE STO JE SRPSKO PRVO IDU OD OVIX SKOLOVANIX PAMETIN I XRABRIX SRBA A NAS CE POSLE LAKO DOTUCI UBIJANJE SESELJA U XASKOM TRIBUNALU JE UPRAVO UBIJANJE SVIX NAS.NE DOZVOLITE DA NAS OPET IZRADE ZLIKOVCI VOJVODI JE MJESTO U SRBIJI SA SRBIMA

Gost

#68

2015-03-31 00:32

Od pocetka 90-ih godina sam pristalica Seselja,pratila njegov rad i posle odlaska u Hag pratila sve njegove govore verujem da je veliki patriota a znam,slusajuci ga da je vrlo pameta,verujem u njega i njegove ideje i mislim da je on jedini koji hoce i moze da pomogne svom narodu,cenim ga i nadam se da ce se izboriti do kraja i nadam se da ce dobiti veliku podrsku od naroda a i od Rusije jer mislim da je to jedini ispravan put,zelim mu zdravlje i nadam se da ce jos dugo,dugo biti sa nama i da ce ostvariti svoje i nase ciljeve

Gost

#69

2015-03-31 00:33

ТАКО ВАМ БОГА И СВЕГА ШТО ВОЛИТЕ,НЕ ВРАЋАЈТЕ ВОЈИСЛАВА ШЕШЕЉА У ХАГ, ЗАР НИЈЕ ОЧИГЛЕДНО ДА ИОВАКО УМИРЕ ,НЕДАМО МУ ДА УМРЕ У ХАГУ ВЕЋ У СВОЈОЈ СРБИЈИ. БОГ МУ ПОМОГАО И СВАК КО ОВО ПРОЧИТА .МОЖЕ ЗАМИСЛИТИ СТАРОГ БОЛЕСНОГ ЧОВЕКА КОЈЕГ СУ 12 Г.ДРЖАЛИ ЗАТВОРЕНОГ У ХАГУ ,ГДЕ СУНЦА НИЈЕ ВИДЕО,И ТАКВОМ ЧЛОВЕКУ АКО НЕКО ЖЕЛИ СМРТ ПРЕ ВРЕМЕНА ДАБОГДА СВИ ТАКВИ ПРОЛАЗИЛИ КРОЗ ПАКАО ЖИВОТА КРОЗ КОЈИ ЈЕ ШЕШЕЉ ПРОШАО. ПУСТИТЕ ШЕШЕЉА ДА БАРЕМ УМРЕ У СВОЈОЈ СРБИЈИ У МИРУ.ОН ЈЕСТЕ ЧОВЕК ,ГЕНИЈЕ,СА К. ИНТЕЛЕГЕНЦИЈЕ 240 АЛИ ЗАР НЕ ВИДИТЕ ДА ЈЕ ИЗ ХАГА ДОШАО 20 ГОДИНА СТАРИЈИ И НИКОМ ЗЛО ОН НЕ МОЖЕ УЧИНИТИ И НИКАД НИЈЕ УЧИНИО. СЛОБОДА ЗА ШЕШЕЉА КОЈЕГ ХАГ ХОЋЕ САМО ЗАТО ШТО ЈЕ СРБИН. БОЖЕ.......СПАСИ НАС СРБЕ ,КОЈИ СМО ИАКО НЕВИНИ УВЕК ЗА СВЕ КРИВИ,СЛОБОДА ШЕШЕЉУ. АМИН

Gost

#70

2015-03-31 00:33

Kakvo bre crno vracanje u hag, oni njega zele da ubiju. Tamo se samo sudi srbima. Smrt hagu, sloboda Seselju !!!

Gost

#71

2015-03-31 00:35

Pisemo peticiju a gde nam je obraz.Motka u ruke i udri....
Branimo Srbiju i Srpski narod....
DEJAN BUBANJA

#72

2015-03-31 00:37

SETILI SU SE ZLIKOVCI DA MOGU DA GA SE RIJESE NA LAKSI NACIN E NECE MOCI SESELJ JE POTREBAN SRBIJI 

SRS-SVETINJA

#73 Re:

2015-03-31 00:52

#25: -  

 SVI NA ULICE,SVI DO JEDNOGA I BRANITI JEDINO SVETO I SRPSKO STO JE OSTALO....AKO TREBA I ZIVOT ZA VOJU VOJVODU !!!! SRS-REPUBLIKA SRPSKA !!!

SRS-SVETINJA

#74 Re:

2015-03-31 00:53

#71: -  

  SVI NA ULICE,SVI DO JEDNOGA I BRANITI JEDINO SVETO I SRPSKO STO JE OSTALO....AKO TREBA I ZIVOT ZA VOJU VOJVODU !!!! SRS-REPUBLIKA SRPSKA !!!!!


Gost

#75

2015-03-31 00:56

Posto je to pametan covek doktor niposto nebi trebao da se vrati u taj zlocinacki zatvor i ako se ja pitam nebi mu dozvolio da se vrati