Петиција против испоруке проф. др Војислава Шешеља Хашком трибуналу

Quoted post

Немања З.

#62

2015-03-31 00:00

Потписао сам ову петицију, али мислим да нећемо ништа постићи њом. Нажалост, Србија има два избора: испоручивање Војислава Шешеља у Хаг или међународне санкције. Мислим да је једина алтернатива овоме да се Војислав Шешељ фиктивно крије а да власт блефира да га тражи, као што је то више година било са Младићем и Караџићем. Све ово је јако болно, али нажалост то представља сурову реалност. Ја, као и скоро сви грађани Србије не желим да се Шешељ врати у руке хашком џелату који му је тешко нарушио здравље. Док је био у хашком казамату, страховао сам да ће га тамо убити, као и Слободана Милишевића. Био сам пресрећан када је био пуштен на слободу. Пре десетак дана имао сам прилику да га и видим уживо и рукујем се са њим, када је посетио мој град. Али нажалост, западне силе које су наш највећи непријатељ не желе ништа добро ниједном Србину па тако ни Војиславу Шешељу и зато га желе натраг у свој логор који су направили само за Србе. Иако је хашки трибунал апсолутно антисрпски суд и политичка машинерија под контролом западних сила, он је нажалост признат пред Уједињеним нацијама као релевантан међународни суд и мислим да наша земља нема могућности да одбије сарадњу са њима. Мислим да би нам, уколико би одбили испоручивање Војислава Шешеља, увели међународне санкције. Заиста жалосно и болно. Али нек се зна да су нас у овај ћорсокак увалиле западне силе на челу са САД. Вероватно им је засметало то што је Шешељ јавно спалио њихове прљаве заставе на годишњицу НАТО агресије. А можда је ово иницирала и Немачка да би подилазили Хрватима који хистеришу и сатанизују Воју од кад се вратио из Хага. Који год да је разлог ове срамне одлуке хашког трибунала, проклети били сви они заувек !

Odgovori


Gost

#126 Re:

2015-03-31 08:32:20

#62: Немања З. -  

 нека нам уведу санкције пичке, они друго и не знају, а шта ће бити са санкцијама? неће нам продавати своју робу док наша пропада? па нек уведу ја сам за! имамо ми много пријатеља који ће нам помоћи у санкцијама пре свега братска Русија! живели смо под санкцијама 90их и то боље него сад, нека нам уведу санкције па да видимо чија ће бити последња! Живео Шешељ! Живела Србија! Живела Русија!