Петиција против испоруке проф. др Војислава Шешеља Хашком трибуналу

Ђоле

/ #199 Петиција против сотонског суда

2015-03-31 20:42

Поптисник сам петиције због тога што држава Србија издаје све оно што на било који начин брани национални идентитет и достојанство. Срамотан је начин на који се изругујемо својим жртвама. Онима који су бомбардовали државу и убили 80 деце и око 2000 невиних људи и произвели невиђена разарања, а на крају кад нису смели да војничком чизмом уђу у Србију послали су поруку преко Ахтисарија: "Чека вас тепих", ми сада простиремо црвени тепих и примамо их у Владу Србије. Изједначавамо Путина и Блера. Изједначавамо народ који је претрпио велика страдања кроз историју желећи да помогне "православној браћи" и једног србомрсца који је био предводник НАТО кампање на недужни народ 1999 године и који је као једно од највећих достигнућа своје спољне политике тих година ставио акцију "Милосрдни анђео". Исти онај анђео који је убио малу Милицу Ракић, који је срушио 100-ине храмова СПЦ, произвео масовна убијања и нестанке срба на Косову и Метохији. С једне стране стидљиво се помињу велике жртве појединаца у задњих 25 година голготе (мајор Тепић, Радосављевић итд, итд) а с друге стране све што хуље са запада нареде код нас је "Свето писмо". Исте оне сотоне које нам отимају историју, земље предака, који нас бомбардују бомбама са осиромашеним уранијумом, с тенковима улазе Книн (амерички амбасадор у Загребу мислим да је Питер Галбрајт) који плива у крви српске нејачи, не поштују српске жртве из Сарајева, Братунца, Возуће из целе распете српске Крајине, Републике Српске, Косова и Метохије... Оног тренутка кад народ заборави своје хероје и када се стиди своје историје и голготе кроз коју је прошао бива осуђен на пропаст. Ја бирам други пут. Сматрам да можемо да одаберемо да будемо људи и да једном кажемо ДОСТА. Тим пре што свет више није онакав какав је био 90-их година. Многе државе и народи које је запад много мање "задужио" од државе Србије и српског народа отворено устају против демонократије коју нам запад намеће (Аргентина, Венецуела, иран, Кина, Индија, Бразил итд итд). Само Србија слави своје убице. Што би рекао велики српски писац Бранко Ћопић "Знам ја нас ј.бо ти нас, как`и смо". Убијали су нас три пута само у прошлом веку а сада су нас и дефинитивно убили ако након свега пристанемо на њихове уцене и не кажемо ДОСТА сотоне људске. Нећете одводити србе у суд који је створен само србима да суди. Србија је имала своје законе када је дивљи запад био неписмен и не треба дозволити да нам они кажу да је црно бело и обрнуто. Морамо имати историјско памћење да нам се историја не би поновила. Овај пут неће бити поправног. Држи се војводо. А оне који су до јуче били твоји саборци и продали се за "30 сребрењака" треба подсетити на Јудино издајство. Историја ће донети свој суд. Због начина на који су многи владали Србијом, поготово у последњих четврт века многи ће, ако преживимо као народ, остати записани црним словима у историјским читанкама. Ти Војводо нећеш. Држи се!