Protiv Privatnih Izvrsitelja


Gost

/ #313

2015-05-07 21:52

Kako je moguce da kao sto rekoste neko mimo odluke suda i to pravosnazne gdje je u postupku tacno utvrdjeno cinjenicno stanje dodjebilo ko i to uz pratnju policije i popisujevam stvari ili tjera iz stana na ulicu dabi naknadio svoja proizvoljna potrazivanja zaproizvoljne racune i sa proizvoljnom kamatom i jos kamatom na kamatu i joskamatom kamate na kamatu .O cemu se to onda radi .Meni nije jasno iako sam u godinama i pratim sve sta ova banda radi a da o tome svemu ne govore nadlezni koji su u udruzenom zlocinackom poduhvatu tj na istom kriminalnom zadatku kradje i otimanja od ugrozenih i nezaposlenih gradjana.Svakako da se dugovi moraju placati ali da drzava povede racuna u slucaju da gradjani zbog nezaposlenosti nisu u mogucnosti placati struju ,info stan porez na imovinu fiz.lica i slicno i da se to treba smanjiti ili umanjiti ili gradjane osloboditi pl#canja istih uslucaju da se dokaze da nemajusredstava tj novca ni za najosnovnije potrebe kao sto su hrana i higijena a ima puno takvih a koji sve to trebaju placati kao i oni sto rade .Ja bih tuzio drzavu ali nemam strucno znanje a niti novca za tuzbu i pravnu pomoc tj advokata .Posebno je pitanje famoznog PDV-a koji svaki pa i nezaposleni placa pri kupovini bilo cega a to ide kriminalcima koji treba da budu od pomoci narodu pa i u rjesavanju ovih egzistencijalnih problemaa.?