Потпишимо петицију за улазак Србије у Евроазијску унију


Gost

/ #313

2015-05-15 05:08

Srbija se nalazi u gadnoj opasnosti ako pristupi evropskoj uniji. da bi bio jasniji, evropska unija i zapad odnosno amerika imaju dogovor sa albancima za stvaranje velike albanije, kao sto je svima poznato da eu i amerika podrzavaju albaniju mi sa takvima nesmemo da ulazimo u savez jer ce da ostanemo bez srbije! od prilike plan eu i zapada glasi da se srbija svim snagama drzi podalje od rusije da se pravoslavni narodi podele da nebi doslo do nacijonalne svesti o srvaranju pravoslavne unije. otimanje i cepanje srpskih teritorija krenuvsi od kosova jug srbije , vojvodinu crna gora pa susedne zemlje cepanje makedonije , bugarske, pa zauzimanje, grcke i to sve uz pomoc eu i amerike koji ce da za svaku pocepanu otetu teritoriju da nadju razlog zasto je to dobro a evropskoj uniji i americi odgovara formiranje velike albanije zbog trgovine oruzija narkotika beloroblje organi i ostala krimo privreda. formirace se ujedinjenje balkanskih siptara eto to je plan ako srbija pristupi u clanstvo evropske unije mi srbija i narod srpski evropskoj uniji i americi nismo bas od nikakve koristi samo zele nase teritorije i nasa rudna bogadstva srpski narod ce biti doveden do nestanka ako pristupimo evropskoj uniji mi smo bivsa srbija a novonastala velika albanija to je njihov plan!!! A ako pristupimo evroaziji predstoji svetla buducnost za srbiju i srpski narod uspecemo da vratimo kosovo i mozda i neke druge teritorije koje su nam oteli 90 godina. razradicemo poljoprivredu koja moze da ide za rusko trziste vojsku ce da podignu iz mrvih snadbece nas rusi sa najsavremenijim oruzijem i opremom i vozilima svih kategorija evroazija je spas za srbiju jer je to pravoslavna unija!!!! Tamo nema gey parade tamo nema gmo tamo nema zaprasivanja iz nacistickih nemackih neobelezenih aviona tamo nema vatikana tamo nema americke cizme tamo je sloboda za pravoslavnog srbina i pravoslavnu srbiju!!!