Peticija za ukidanje povlastica crnogorskim studentima


Gost

/ #1018

2015-08-10 21:00

Zašto, svake godine letujem u Crnoj Gori i vidno je da nas ne vole. Prosle godine sam bio u Čanju 25 dana sa mojom porodicom (troje dece) i na metar od nas su CRNOGORCI bili porodicu iz Apatina (nase novine se to ispratile objavile). Kada je dosla policija trazili smo da svedocimo ali to nije bilo prihvatljivo. Puna plaža a oni potežu pištolje. Ja priđem policajcu i kažem mu da sam sa troje maloletne dece on mi kaže biće rešeno. Nesto nisam primetio da je rešeno, i ove godine se tuku turisti. U Baru, stanem na pešački prelaz, a iza mene CRNOGORAC iz Bara mi "jebe mater srpsku"...alo, gde sam pogrešio osim što sam im 25 dana ostavljao pare. Ove godine nisam hteo da idem u Crnu Goru, smatram da oni ne zasluzuju ni to od nas a kamoli INDEKS. Da se razumemo, poreklom sam iz Crne Gore. U 19 veku smo dosli u Srbiju ali vise necu da tolerisem njihovu nekulturu i neznanje. Lepo je njima da oni budu naša braća ali...kada će doći na red da i mi njima budemo braća. Kada je bila železnička nesreca Srbija im nudi krv oni odbijaju, uzimaju od Hrvata...mnogo me je razloga nateralo na ovaj potpis. DOSTA JE DA MI SVIMA BUDEMO KOLEVKA, dosta su nas muzli. Jednostavno je, smatram da sve treba da bude zasluženo...oni su zaslužili ovakvu peticiju. Žao mi je samo što su ovom mom razmišljanju doprineli najviše političari koji uprkos takvoj pogresnoj politici vole da imaju nekretnine u Srbiji. Napravili ste državu, eto Vam je...igrajte se ali nas i naša sredstva ostavite našoj deci...