Peticija za ukidanje povlastica crnogorskim studentima


Gost

#1001

2015-08-10 20:51

Jer podrzavam inicijativu.

Gost

#1002

2015-08-10 20:52

Zelim da pomognem domace studente a ne strane!

Gost

#1003

2015-08-10 20:53

Konacno da se vrati osecaj da su ovoj zemlhi misli o Srbima....U svim zemljama okruzenja je nacionalni identiet prioritet a ovde... jos malo pa ce Srbi menjatai nacionalnost jer svi imaju veca prava i privilegie.. SRAMOTA . Vec su moga deca pocela da uyimaju romsku nacionalnost zbog besplatnog skolovanja... VUCICU OTREZNI SE.. A crnogorci su zaposeli sve u Beogradu a mi dole da mogu da nas oderu ... DA TREBA DA SE TRETIRAJU KAO STRANCI ...ODMAH

Gost

#1004

2015-08-10 20:53

Mi smo kod njih mnogo više od stranaca
Mia

#1005 Re: Re:mne

2015-08-10 20:55

#92: - Re:mne  

 Ne brini . ti ya Beograd.Bice bar ekoloski grad... idite u Albaniju  tamo vas vole....


Gost

#1006

2015-08-10 20:55

Stranci su stranci a domaćini su domaćini i treba da imaju veća prava od stranaca

Gost

#1007

2015-08-10 20:55

 ni mi nemamo beplatna letovanja kod njih,jednostavno sve resiti preko nacionalnog opredeljenja preko njihovog popisa ;)


Gost

#1008

2015-08-10 20:55

Šta tu treba komentarisati, Crna Gora je strana država isto koliko i Japan ili Kina.

Gost

#1009 Re:

2015-08-10 20:56

#1006: -  

 Bravo


Gost

#1010

2015-08-10 20:57

najjace je sto je hajdukovic pokrenuo peticiju

Hajduković, Hajdukovići (Utrg), Crmnica, najbliži su Strahinjama i Jovetićima i kao: Hajduković - Ekančanin (Strahinjić);  Cetinje; Ulcinj 1887. god.; Zvjezd, Ljeljenica, Osoje, Junčević i Mostišt (Pljevlja); u Bjelopavlićima i kao: Zuzić, srodni sa Mihailovićima i Sekulićima i jedni su odselili u Obrež i Temce (Srbija); Cerovo (Bijelo Polje); Bobovište (uz Skadarsko jezero), Primorska krajina


Gost

#1011

2015-08-10 20:57

To je trebalo davno uciniti

Gost

#1012

2015-08-10 20:57

Srbija Srbima.

Gost

#1013

2015-08-10 20:57

ДОСТА ЈЕ !!!

Gost

#1014

2015-08-10 20:58

muka mi je više,najblaže rečeno,od svih ubrajajući i ove tzv:Neka idu u Hrvatsku ili neku od zločinačkih zemalja Nato-zločinca i krvnika,pa zar smo toliko jadni i bez dostojanstva jer nas svi ponižavaju ,okrivljuju zato idite na VAŠE CETINJE I NE VRAĆAJTE SE JER NI MI NE IDEMO BESPLATNO NA MORE KOD VAS....

Gost

#1015

2015-08-10 20:59

2006 god nisam mogla upisati Visu Fiziotrapeutsku u Igalu na racun budzeta CG ?! Dok se gospoda bahati...nadam seda je kucnuo cas toj nepravdi !
Mia

#1016 Re:

2015-08-10 20:59

#977: -  

 OVDE SRBIJA  MORA DA ISTRAJE... SAMO SMO 10 GDINA DAVALI OD PLATA ZA SANIRANJE YEMLJHOTRESA GDE JE SRUSENA JEDNA KUCA...HEJ  10 godima >DOKKE VISE NEKA IDU SVOJIM PRIJATELJIMA U ALBANIJU.   

Дуле

#1017

2015-08-10 20:59

 Потребно је раздвојити Милове Црногорце из Србе који живе у Црној Гори. Имате рецимо кошаркашице сестре Дабовић које наступају за Србију и које су Српкиње из Херцег Новог. Оне немају никакве везе са Црногорцима.


Gost

#1018

2015-08-10 21:00

Zašto, svake godine letujem u Crnoj Gori i vidno je da nas ne vole. Prosle godine sam bio u Čanju 25 dana sa mojom porodicom (troje dece) i na metar od nas su CRNOGORCI bili porodicu iz Apatina (nase novine se to ispratile objavile). Kada je dosla policija trazili smo da svedocimo ali to nije bilo prihvatljivo. Puna plaža a oni potežu pištolje. Ja priđem policajcu i kažem mu da sam sa troje maloletne dece on mi kaže biće rešeno. Nesto nisam primetio da je rešeno, i ove godine se tuku turisti. U Baru, stanem na pešački prelaz, a iza mene CRNOGORAC iz Bara mi "jebe mater srpsku"...alo, gde sam pogrešio osim što sam im 25 dana ostavljao pare. Ove godine nisam hteo da idem u Crnu Goru, smatram da oni ne zasluzuju ni to od nas a kamoli INDEKS. Da se razumemo, poreklom sam iz Crne Gore. U 19 veku smo dosli u Srbiju ali vise necu da tolerisem njihovu nekulturu i neznanje. Lepo je njima da oni budu naša braća ali...kada će doći na red da i mi njima budemo braća. Kada je bila železnička nesreca Srbija im nudi krv oni odbijaju, uzimaju od Hrvata...mnogo me je razloga nateralo na ovaj potpis. DOSTA JE DA MI SVIMA BUDEMO KOLEVKA, dosta su nas muzli. Jednostavno je, smatram da sve treba da bude zasluženo...oni su zaslužili ovakvu peticiju. Žao mi je samo što su ovom mom razmišljanju doprineli najviše političari koji uprkos takvoj pogresnoj politici vole da imaju nekretnine u Srbiji. Napravili ste državu, eto Vam je...igrajte se ali nas i naša sredstva ostavite našoj deci...


Gost

#1019

2015-08-10 21:00

Svaka cast za pokretaca ove peticije. Dosta vise da drzavu Srbiju koristi kako ko stigne, da nasa deca odlaze da placaju privatne sobe za stanovanje a da crnogorci otimaju bez ikakvog prava sobe u domovima. Hteli su drzavu , dobili su je, plati kao i svi drugi pa studiraj u Beogradu, ako ne imas izbor, Podgorica. Ali nema sanse ova peticija, suvise su crnogoraca u nasoj zemlji, samo cemo da ispadnemo , budale, strani placenici, da se bas ne izrazavam kao novinari kurira.

Gost

#1020

2015-08-10 21:00

Zato sto strani studenti imaju veca prava a to nije redu a ja koliko znam Crna Gora je druga drzava jer su je sami trazili

Gost

#1021

2015-08-10 21:01

Otišli su i sećan im put,neka žive i školuju se od svoga rada i neka traže pomoć od svojih prijatelja.Srbija i njena Vlada treba da postupa prema Crnoj Gori i njenim građanima kao što CG postupa prema Srbiji i građanima Srbije.Crnogorci su uništili Srbiju i njenu privredu.

Gost

#1022

2015-08-10 21:02

neka oni studiraju u svojoj drzavi a nama da plate kao i svi strani drzavljani. I ja sam letos placao u njihovoj drzavi kao svaki drugi stranac.

Gost

#1023 Re: Re: Re: Re: Re:

2015-08-10 21:03

#994: - Re: Re: Re: Re:  

Ја сам добио другачији утисак, од људи који су ишли у црну гору и свега што сам читао. Управу си да не треба да вас одрођујемо, АЛИ то је већином реакција на све што су неки црногорци урадили Србији и Србима, нпр. знаш ко држи полицију, знаш шта раде са шиптарима, знаш како се полиција и држава односи према Србима у Србији, углавном су поред усташа то неки црногорци. Ево ти опет за југ Србије, знаш да је тим и таквим језиком причао и Свети Сава као што причају на југу Србије и на Косову и Метохији, али су извршитељи напада на језик Срба и њихово Србство исто били неки слични, нпр. онај Вук Караџић који је писао као агент да су нпр. у Македонији бугари, чак је и песме Србске одатле у десетерцу (који је само Србски) записао и назвао их бугарским, последица је да је огроман број Срба остао у бугарској, славили су славу, где су их туте лупале у главу док не престану да причају да су Срби, а и сад се наставља издаја нас, нашег овде племена, док нас све не продају што шиптарима што бугарима док не остане пашалук...

Тако да разумем да нећете да вам Београђани одређују како да причате и мислите, али може се рећи да сте ви то нама овде радили и радите, нпр. краљ Александар рекао да је Црногорац и направио Југославију... тако да што се мене тиче "црногорац" није похвална титула, а Србин из црне горе јесте. Немој да се љутиш само ти дајем информације да разумеш проблем.

 


Gost

#1024

2015-08-10 21:03

majke mi pola potpisnika ima crnogorsko prezime


Gost

#1025

2015-08-10 21:03

Srbija nije maticna drzava crnogorskim drzavljanima koji imaju svoju maticnu drzavu Crnu Goru. Treba napraviti razliku izmedju studenata koji imaju srpsko drzavljanstvo i onih koji imaju crnogorsko drzavljanstvo. Crnogorski drzavljani treba da placaju skolarinu kao i svi ostali strani studenti u Srbiji. I ja svoju decu skolujem u sopstvenoj drzavi i nemam nikakvih privilegija.