Peticija za ukidanje povlastica crnogorskim studentima


Gost

/ #1023 Re: Re: Re: Re: Re:

2015-08-10 21:03

#994: - Re: Re: Re: Re:  

Ја сам добио другачији утисак, од људи који су ишли у црну гору и свега што сам читао. Управу си да не треба да вас одрођујемо, АЛИ то је већином реакција на све што су неки црногорци урадили Србији и Србима, нпр. знаш ко држи полицију, знаш шта раде са шиптарима, знаш како се полиција и држава односи према Србима у Србији, углавном су поред усташа то неки црногорци. Ево ти опет за југ Србије, знаш да је тим и таквим језиком причао и Свети Сава као што причају на југу Србије и на Косову и Метохији, али су извршитељи напада на језик Срба и њихово Србство исто били неки слични, нпр. онај Вук Караџић који је писао као агент да су нпр. у Македонији бугари, чак је и песме Србске одатле у десетерцу (који је само Србски) записао и назвао их бугарским, последица је да је огроман број Срба остао у бугарској, славили су славу, где су их туте лупале у главу док не престану да причају да су Срби, а и сад се наставља издаја нас, нашег овде племена, док нас све не продају што шиптарима што бугарима док не остане пашалук...

Тако да разумем да нећете да вам Београђани одређују како да причате и мислите, али може се рећи да сте ви то нама овде радили и радите, нпр. краљ Александар рекао да је Црногорац и направио Југославију... тако да што се мене тиче "црногорац" није похвална титула, а Србин из црне горе јесте. Немој да се љутиш само ти дајем информације да разумеш проблем.