Peticija za ukidanje povlastica crnogorskim studentima


Gost

/ #1174 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-08-10 22:36

#1156: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

Људи не воле што су издали ови сви који су на поверења и зато што је партија хтела добили директорска места, и употребили их да униште и распродају Србију, а сад држе полиције и сарађују са шиптарима и другим мафијама.

И још неколико таквих ствари. А и мрзите ви (не зна се који ви, нико се не ограђује) кад дођемо у црну гору, па неки људи кажу "мрзимо онда и ми вас". А све то је глупо.

У праву си, као што у Србији постаје неопходно да размишљамо о Крушевцу као престоници неке Србске државе што неко рече, која није под контролом антисрбског пашалука којим руководе црногорци, тако и Срби из Црне Горе треба ДА СЕ ОКРЕНУ ТОЈ СВОЈОЈ ДРЖАВИ И ПРЕУЗМУ ЈЕ ОД ИЗДАЈНИКА, у њој одбране цркву и Србство од вас издајника, и повуку признања шиптарске окупационе тзв. републике. А и ми то у Србији треба да урадимо. Него ми смо пуштали све те људе из црне горе (више не знам да ли су Срби или нису) да пљачкају и раде све то, верујући причама о чојству и јунаштву, и очекујући да одуже то што су покрали спречивши уништавања Србства и Србије, а не обрнуто, е одатле бес. И одатле што су из црне горе неки комунисти стрељали четнике по Србији.

А јесте сумњиво што је ову петицију прво објавила Милова новина, зато треба разјаснити неке ствари.

И да, очекивали смо сви, из тог вашег причања да сте јуначни, да побијете ту власт која је признала тзв. Косово као независно, а ви ништа. Одатле пола људи сад мисли да сте сви исти и да вас не занима Србство ни најмање.