Peticija za ukidanje povlastica crnogorskim studentima

CRNOGORCI KRPELJI!

/ #1439 Re: EU

2015-08-11 06:50

#1426: - EU 

 Dobro. Spremaj kucu dolazim ti na cetiri godine , ti ces da mi placah stan, hranu, struju, vodu , grejanje sve , da mi kupujes odecu obucu i dajes raznorazne povlastice a moje je samo da ucim i da se skolujem, a onda cu bas kod tebe da se zaposlim da ti budem direktor. Jel moze tako . Kad su mogli Crnogorci tako parazitski u Srbiji i mi hocemo tako. Sve dobijemo gratis . To nema ni u fantaziji ni utopiji ni u zemlji Dembeliji. Ljudima ovde iskljucuju struju zbog hiljadu dinara ljudi umiru od gladi . Lencuge i pantljicare .  Motoku u sake!! Pa zaradite za skolovanje, ne fantazirajte!

I da mi odmah obecas da mi neces tokom te cetiri godine skolovanja smetati niti me ometati a mogao bi malo da napustis i svoju kucu da se bolje raskomotim, a kasnije cu da ti prisvojim i dvoriste, nema veze sto sam strani drzavljanin i sto lobiram protiv tebe recimo u belom svetu, a onda cu ako treba da budem i predsednik u tvojoj zemlji jel moze MILOVCE OD MILOGORICE CRNE GORE! PA DEMOKRATIJA !!

STANOVACU KOD TEBE GRATIS DOK SE SKOLUJEM NISAM ZNAO DA IMAM PRAVO BAS TI HVALA NA INFORMACIJI TEBE NIKO NISTA NE PITA 

E TO JE STIL KRPELJA CRNOGORACA