Peticija za ukidanje povlastica crnogorskim studentima

Драгомир

/ #1954

2015-08-12 04:54

Црногорци су одувек били самостална држава.Тамо србин из Србије није имао шансе да руководи.Лажно се говорило да је њихов Слободан Милошевић србин из Пожаревца.Тамо је дошао са породицом из црногорске Лијеве Ријеке.Његови другари из Пожаревца су панично упозоравали да он неће бити добар господар Србије што се и показало да је био катастрофалан.Нанео је Србији заједно са Шешељом ужасне штете.Када сам ја први пут начуо да студенти из Црне Горе још мисле да постоји Југославија или ти накарадна заједница Србије и Црне Горе нисам веровао да они студирају на мој рачун,Нормално је било очекивати да чим је Црна Гора постала ЗВАНИЧНО самостална држава истог тренутка њихови студенти губе све привилегије.Међутим њихов лоби је очигледно јак а довукли су се масовно са Титом када у већ ослобођену Србију.Поотимали што се могло тако да дан данас станују по отетим кућама и становима?Организаторе петиције упозоравам да имају јаку криминалну мафију и спремни су на све! Посебна прича је начин на који су многи црногорци дипломирали па се врло брзо види да такви руководиоци располажу слабим знањем?УПОЗОРЕЊЕ ... Пазите да вас премијер и прецедник Србије у акцији потписа петиције не зауставе на префиган начин.Њима баш и није стало до Србије?Мени су смањили пензију па ће ми годишње ,,повећавати,, за хиљадарку и то прогласити за повећање.То ће бити за премијера успех?СЛОЖНО ДО УСПЕХА АКЦИЈЕ И ЧУВАЈТЕ СЕ ПРОТИВ КОНТРА ПОТЕЗА ПРЕМИЈЕРА?