Peticija za ukidanje povlastica crnogorskim studentima


Gost

/ #2353 Re: Re: Re:

2015-08-12 22:52

#2307: - Re: Re:  

 Па и да сам неуспели абортус, донешен сам на свет у мојој рођеној земљи, где се моји преци вековима уназад борили против таквог завојевачког олоша. Уосталом шта ти тражиш у мојој земљи ? Ја у твоју нити идем, нитићу икада отићи. Боли те истина, да сте смрадови проваљени и да се дигла и кука и мотика, против вас лезилебовића. Зар је толико тешко схватити, да држављани Србије, неће више ни да школију ни да запошљавају, тај олош безбожнички из МНЕ. Зар је толико тешко схватити, да овде, не само да нисте добродошли, него да вас се људи гаде и презиру, да вас не желе у својој близини и у својој земљи, у својим градовима, улицама, зградама ? Зар вам је образ толико пенџетиран и још ојачан са шунугле, па да нимало не осећате срамоту, што овако српски држављани, мисле о вама ? Па да је против мене оволика маса људи, убио бих се и сам закопао, од срама, а не још и да полемишем са тим људима, који ме неће ? Е па ви сте Црногорци још храбрији од Хрвата. И они се ничега не стиде, али сте ви оборили светски рекорд.

Узгред, завршио сам машински факултет у Крагујевцу, још давне 1984 год. и цео живот радио у струци.