Peticija za ukidanje povlastica crnogorskim studentima

Da bi bio Filip Visnjic moras biti slep ko Justicija sto ima povez preko ociju

/ #2427 E, guslari guslari kad si uzeo pusku u ruke da se boris protiv terorista a ti ih jos pomazes

2015-08-13 14:08

Najgore je sto su Crnogorci em su se odrekli Kosova u korist Siptara zaboravili izreku, ako smo i braca nisu nam kese sestre. A oni su se izjasnili da im nismo ni braca mi, nego Albanci . Da im to smeta ne bi trpeli nego bi sa takvima koji se odricu Srbstva i Njegosa postupili kao sa trulom janukom u korpi m izbacili bi je da ne kvari druge jabuke. Ali Crnogorci protiv takvih ne dizu glas. Hteli su svoju drzavu imaju je.

Uvek su naucili na dve stolice, a umesto Bogu sad se klanjaju Svetoj stolici . 

Najore sto su veciti studenti a kad dodju izgubili kompas pa ne znaju da se vrate . I dodje iz vukojebinice , druge drzave , da se zaposli u mojoj zemlji koju ne priznaje i sda mom detetu otima parce hleva. Drugo je da se radi o drzavljaninu Srbije . Ali mi smo dve drzave odavno. A STIPE MESIC PRVI POCASNI GRADJANIN PODGORICE OD  2007 GODINE! E  to je onaj : Srbe na vrbe......

Prodali ste nas za saku srebrenjaka ko Juda Iskariotski hrista  prodali veru za veceru na molitvenom dorucku u Vasingtionu odavno.

Ko ono rece da ste i sa Japanom bili u ratu pa makar samo na papiru . Nista udno Japanci su ponosna nacija marljiva radna i vredna koja zivi za rad , a kod vas sve obrnuto vi zivite za  nerad

Da bi bio Filip Visnjic moras biti slep ko Justicija sto ima povez preko ociju

KRIVO SEDI AL PRAVO BESEDI