Peticija za ukidanje povlastica crnogorskim studentima


Gost

/ #2515 Re: Re: Re: Re:

2015-08-14 14:42

Па нико ти не оспорава право да будеш Србин из Црне Горе. Не знам шта си запенио ко млада пред прву брачну ноћ ? Нико и не помиње забрану за Србе из Црне Горе. Ако си се изјаснио као Србин и ако ти тако пише у званичним документима (извод из матичне књиге рођених и извод из држављанства), донесеш на увид и упишеш факс без проблема. Али ако ти не пише да си Србин, терај се у три лепе материне. Е то што сте ви највећи Срби и што понижавате све Србе из матице Србије, ће и да вам дође главе. Е баш зато сте нам се и смучили. Нити сте најбољи, нити су највећи Срби из МНЕ. Од обилића, пе све до данашњих дана, само је Србија изнедрила највеће јунаке и паметне људе. Из задњих ратова су се са својим јунацима издигли браћа Срби из РС, док сте ви пљачкали Дубровник и ХР обалу, па опет оптужили "србијанце". Да си прави Србин, не би се ти поносио што си Црногорац. Ту причу причај онима у Абу Дабију, немој нама, јер вас исувише добро познајемо.

И нисам Босанац (мада ме не би било срамота ни да сам отуда) него Крушевљанин, потомак храбрих и светих Срба из царског града.