SRBIJA PROTIV RIJALITI PROGRAMA (re-aktivirana peticija)

Nexus

/ #8741 Katastrofa

2015-09-02 21:37

Umesto da se na TV-u prikazuje pametan program, oni našu decu uče Sodomi i Gomori, sve što ne valja prikazuje se kao normalno, nasilje, bludničenje, prostakluk.. Svi najgori profili ličnosti se podvaljuju kao društveno prihvatljivi i, šta više, podobni - sponzoruše, prostitutke i tzv "starlete" sa završena tri razreda osnovne škole, "mangupi" i "šmekeri" koji ne znaju da vežu pertle, a glume neko ludilo i voze besna kola, nesposobni idioti bez kučeta i mačeta koji do svoje 60. godine sponzorišu klinke ispranog mozga, dokle god ih televizija hrani baš od ovakvih emisija.. I da stvar bude još gora, sve više mladih se okreće ovakvom životnom stilu.. I posle se pitamo zbog čega se dešavaju silovanja, razbojništva, tuče, ubistva.. Dokle više? Pa i Nemci su u doba 2. Sv. imali stav - "Dajte nam dete do 5. godine da ga vaspitavamo, posle mu radite šta hoćete", a mi dopuštamo da se na našoj televiziji prikazuju bljuvotine koje su protiv zdravog razuma.

E zbog gore navedenog sam potpisao peticiju, u nadi da je zrno po zrno pogača, a kamen po kamen palača, a tako i moj potpis možda pridoda bujici zdravorazumskih potpisa, za spas viševekovne tekovine naših slavnih predaka koji su krv prolivali da mi danas postojimo - naše Srbije, kakve takve ali ipak naše.

 

Podrška svim potpisnicima i pokretaču ove peticije, podrška boljoj budućnosti i zdravom razumu.