VRATITI GASTTOZZA, SLAĐU I ZORICU U VILU PAROVA

Ivanka Iris
Gost

/ #243

2015-10-14 01:45

Zato što su imenovani samo jedna strana prekršaja, izazvani od 2-mesečnog mentalnog maltretiranja Jelene Golubović i njenih piona. A takođe i od stalng psihičkog nasila produkcije na svim ili većini učenika... Gastoz i Slađa nikoga nisu vređali. A na ta svakodnevna psihička maltretiranja su morali reagovati. Pod hitno treba izbaciti i Jelenu, Željka i Zoricu. Jer, oni su uzrok razdora u Parovima. A takođe i Eru Ojdanića.

Ja sam Parove takođe najviše gledala zbog Slađe, ona je unela pravo osveženje. Divna, otvorena i tako zanimljiva devojka, pravi "šoumen". A opasna manipulatorka Jelena je to osetila, i provokacijama našla prljav način da se reši Slađe i drugih potencijalnih konkurenata.

Ja od sada više i ne gledam "Parove."

Jadan je nastup Marića i iživljavanje na ukućanima, prikriveno njegovim "slatkim" smeškom. Valjda je došao kao protivreakcija na naša ovolika nezadovoljstva. Veče u utorak, 13. oktobra je prevršilo svaku meru. Mariću i produkciji su ukućani bukvalno kao životinje u zoološkom vrtu. Odvratno..

Mislim da treba pokrenuti postupak kod Republičke radio difuzne agencije (RRA) da se ova serija ukine, ili bar da se utvrdi da se svako mentalno iživljavanje i nasilje nad učesnicima Parova takođe kažnjava isklučenjem.

I zašto i isključenje i plaćanje novčane kazne? Jasno, da Happy televizija dobije pare, kao što je to bezobrazno uradila sa lažnim nominacijama 8 članova. Narod bacao pare za džabe, a produkcija dobila lovu.

Sve to treba prijaviti RRA.

Magistar prava sam, voljna sam da učestvujem u sastavu takvog zahteva sa drugim zainteresovanim pravnicima kolegama.