VRATITI GASTTOZZA, SLAĐU I ZORICU U VILU PAROVA


Gost

/ #246

2015-10-14 03:58

Sladja je preterala, slazemo se svi. Ali da ste na vreme reagovali do ovoga ne bi doslo. Dopustali ste PSIHICKO maltretiranje KOJE JE GORE OD FIZICKOG uvek bilo!!! Pritom, svako pominjanje porodice se treba STROGO kaznjavati ali maloumnicima to i nije jasno kako vidimo!!!

Zoricu sam uz Nenada zgotivila, nekako idu jedno uz drugo, kako momak i devojka, kao drugari, sta god oni odluce, mladi su ima vremena. I ona je preterala ali opet kako Zeljko nije kaznjen za ono sto je uradio. To je kao moralno i muski!?!?

I smatram da su TRI NAJJACA igraca izbacena, NENAD i SLADJA su ubjedljivo najveci favoriti bili, on prvi na svim anketama, ona kao novo otkrice, do kraja bi bili tu negde i borili se, dajem glavu!!! Zorica je bila kao pencilin za Galeta i njegovi bi uvek biti tu za nju jer je na neki nacin zbog nje bio tu..

A za kraj sam ostavila Nenada jer je najveca greska produkcije izbacivanje ovog momka. Ne jer je najpopularniji trenutno, , ni mnostvo fanova, ni cinjenica koliko ljudi nece gledati jer on nije tu. On nikakav prestup ucinio nije, bukvalno je okrznuo onu pedercinu. Dok su Nenada dva puta udarali i nisu izbaceni, ZMAJ U FINALU, MACA U MEDJUNOZIJE, ZMAJ PROSLE SEZONE i niko od njih izbacen nije bio. Znaci samo se njemu nije moglo progledati kroz prste? Pritom izbacili su ga i okarakterisali kao NASILNIKA STO ON NIMALO NIJE!!!!! Ali drago mi je videti koliko ljudi voli i podrzava ove ljude. I DRAGO MI JE STO IH PINK UBIJA SA GLEDANOSCU OD SINOC, TAKO IM I TREBA!!!!

PRAVDA ZA NENADA, ZORICU I SLADJU!!!! TOP DVA SVE IZBACILI!!!!