Peticija za bolji status i polozaj zdravstvenih radnika u Srbiji


Gost

/ #58

2016-01-14 01:07

Bolje uslove i zatitu zdravstvenim radnicima u Srbiji,sramota sta se desaje da se ubijaju ljekari i sestre na radnim mjestima ,ljudi koji celi zivot pomazu ljudima...u zapadnim zemljama postoje stalno razni kursevi .kako da se zastite radnici ako je opasnost ili opasni pacijenti direktno se poziva policija da cuva red i osoblje..obucavaju se radnici kako da se cuvaju na radnom mjestu uvijeg mora biti dvoje Zajedno zbog sigurnosti...hitnu cesto cuva milicija pogotovo ako se radi o pacijentima koji su problematicni da je poznato...a u kompjuterskom sistemu se moze vidjeti..
Licno moj sin je ljekar u getborgu i znam da ih cesto u hitnoj cuva milicija...imali bih dosta da naucite od drugih drzava kako se odnose sa pacijentima i svasta sto bih pomoglo..kada je poznato da ste na Srbija tv pozvali jednoga ljekara kao sto je moj sin koji ima veliko iskustvo u Geteborgu na poznatoj bolnici Sahglrenska da nesto isprica o svome iskustvu...umjesto rijaliti groznih programa koji se pokazuju i nazalost gledaju zaglupljujuci jadan narod...