PETICIJA ZA LEGALIZACIJU MARIHUANE U SRBIJI

Koliko jos ?
Gost

/ #32

2016-02-24 02:59

Zasto sam potpisao ovu peticiju ? Zato sto znam da kada bi se medicinska marihuana legalizovala , farmacija bi otisla u k**ac . Zato sto necu vise lazi o tome da je marihuana droga , narkotik , stetna a nema coveka da je umro od nje , a u slucaju alkohola , koji se prodaje masovno svaki dan , mnogo opasnije , mnogo stetnije a ima i smrtnih slucajeva ilegalizacija nije ni na kraj pameti. To je razlog zbog kog ja potpisujem ovu peticiju , ne sramim se svog imena izlozenog u potpisima , jer nema cega sramota da me bude . Vi seljaci koji mislite da je trava droga , pogresno vas mama naucila , pogresno su vasu mamu naucili , pogresno decu ucite . Ne kazem da treba da se konzumira svakodnevno , iako ne skodi , doprinosi kreativnosti , oslobadja od stresa,migrene,bolova uopste? Ali potrebna je , potrebna je mnogo dece u ovoj bednoj drzavi , koja nece ili nema para da im plati lecenje , a dovoljno nemaju oni sami . Dovoljno je pricano da marihuana ubija celije raka , da bi trebalo malkice vise da se osvrnemo na ovu peticiju . Zato ja potpisujem ovu peticiju .