Peticija za osnivanje ALIMENTACIONOG FONDA


Gost

/ #6267

2011-11-02 13:27

Verujem da nasa drzava po pitanju alimentacije,nazalost nece uraditi nista.Kao i unazad punih 32 godine,koliko ja tacno imam.Gledajuci kako se moj otac izvlacio svih ovih godina..ogorcena sam na sistem KAKO POMOCI SAMOHRANOM RODITELJU.Ova drzva,odnosno njihovi tako zvani zakoni.DECENIJAMA GURAJU U FIOKE OVAJ PROBLEM.Prosto teraju tog istog samohranog roditelja da i on kao jedini preostali koji na kakav takav nacin brine o svom detetu..i nayalost cesto se desava DA OVAKAV TEROR VLASTI,ZAKONA NATERA I TOG JEDNOG SAMOHRANOG RODITELJA DA NAPUSTI SVOJE DETE.Samo pogledajte kakvu silnu dokumentaciju traye prilikom podnosenja za DECIJI DODATAK,MATERIJALNU POMOC,OVERA YDRAVSTVENE KNJIZICE.Kucas na sva moguca vrata i jos te pljunu,na to sto si samohran roditelj.Dovedu te do ludila.I onda budi normalan,detetu o kome brines.MOJE RESENJE OVOG PROBLEMA JESTE : NE MALTRETIRATI SAMOHRANOG RODITELJA,VEC ONOGA KO JE NAPUSTIO DETE-DECU.PRESTATI SA TOM PAPIROLOGIJOM:POSTOJI PO RODJENJU DETETA IZVOD IZ MATICNE KNJIGE GDE JASNO PISE KO JE OTAC A KO MAJKA.NEKA DRZAVA SAMA PRONADJE RESENJE KAKO DA TERETI OSOBU KOJA JE NAPUSTILA DETE.Kao sto su izmislili zakon da ih mi samohrane majke teretimo po sudovima.Sta smo mi majke ili DETEKTIVI??? Dovoljno se osecamo odbacene od celokupnog drustva.Tako da je krajnje vreme da se ti ljudi koji su napustili svoju decu na adekvatan nacin,pronadju.To je duznost drzave,zakona koji se za sve menja,samo NAZALOST NE ZA SAMOHRANE MAJKE.Pakao koji sam prosla nebi pozelela nikom a verujem da je na milione onih koji su isto to prosli.IZVOLITE LJUDI NA VLASTI TRAZITE TE ODBEGLE OCEVE A NAS SAMOHRANE MAJKE POMOZITE FINANSISKI,DOK NE PRONADJETE ADEKVATNO RESENJE ZA OVAKAV PROBLEM.Hvala Danijela Naumovski-Popovic