Zabranimo dovodjenje pasa na decije igralista...

Ljubiteljica pasa i ostalih životinja

/ #11 Zabranila bih retardima da izlaze iz svojih stanova.

2016-06-13 03:39

Opasne rase pasa ne postoje. Postoje opasni ljudi koji pse prave "opasnima". Postojite i vi glupaci koji ne umete da razdvojite pojedinca od grupe, pa zato sankcionišete većinu. Taj koji ne ume da vodi računa o svom ljubimcu u blizini drugih ljudi sankcijama neće ni naučiti. Jaoj vidi pokondirenih tikvi koje bi zabranile vođenje pasa po šetalištima i svim drugim javnim mestima. E baš vas na lanac i u vaša 4 zida. Planeta Zemlja nije namenjena samo za boravak ljudi na njoj i što pre shvatite to, to je za vas bolje. A što se tiče lutalica, pa pola vas je kupilo svojoj deci psa, pa ga posle pustilo da se snalazi samo, kad deci dosadi. Zato licemeri zakopajte se u svoje dvorište i ne izlazite. Kakvi retardirani komentari, neviđeno. Zapanjena sam. Dobro je, pa vam dileri droge u blizini škole ne smetaju. Samo psi. Psi su najveća pretnja vašoj deci. Šta vaša deca trpaju u usta je vaša odgovornost, pa kad izlazite na igralište, bavite se vašom decom, ne toročite sa drugim mamama. Koliko sam ja ljudskih problema videla, nijedan pas im nije ni do malog prsta na nozi. Odrasla sam sa životinjama, nema lutalice koju nisam pomazila (da je životinja to htela, pošto teranje nekoga na nešto izaziva posledice) i nikada nisam imala misao da neku životinju treba sankcionisati. Samo vlasnike. Po džepu. A gledam te pse sa korpama kako su tužni i koliko pate, bez razloga, dok nekim "pametnjakovićima" ne možeš usta da zatvoriš. I da, mene je babin pas ujeo cm pored desnog oka i ne fali mi ni očina, a ne razmišljam o onome šta je MOGLO, već o onome što SE desilo. Zato malo upotrebite taj vaš mozak i obrišite ovu anketu. Ima bitnijih stvari za zabranu.