MI NE ŽIVIMO , MI PREŽIVLJAVAMO JER SMO U DUŽNIČKOM ROPSTVU


Gost

/ #37

2016-07-08 11:09

sve sam pokušao u borbi sa bankama. pisao, nudio kontakt i neki sporazum, slušao Dugalića pa pisao, pisao NBS-u, pisao rep.javnom tužlaštvu, šetao gradom, vozio gradom i svirao, bio u šatoru, šta nisam već i ništa ....azilanti žive u šatoru..dobijaju hranu, vodu,voze ih...AZIL izleda nije loš...u Beču se ailanti voze mesec dana za 4 eura i gratis dobar deo, dobijaju socijalnu i drugu pomoć,, u rodjenoj zemlji ništa ne dobijam osim visokih neobjašnjivih i neobralaganih računa koje ako ne platim stižu na vrata izvršitelji, oduzeli mi 25 posto od penzije i kako da sevisiram rate kredita, možda je azil rešenje...sram da bude odgovorne u NBS, članove upravnih odbora banaka, političare koji obećavaju, za koju sam se zemlju i državu borio pitam se sad...svi čuvaju u okrženju svoje gradjane a naša "odabrana i izabrana bagra" na fer izborima gura pod zemlju...idemo dalje..moramo se boriti za decu za pravdu za bolje sutra i možda je i ovo jedna akcija u tom pravcu valjda ima ljudi i sa srcem i dušom ako mogu azilante da shvate i prihvate možda će i nas