ZAUSTAVIMO POLITIČKI PROGON UZBUNJIVAČA RADOVANA NENADIĆA


Gost

/ #88

2016-09-30 09:27

Potpisujem peticiju  bez razmišljanja iz razloga:
ZATO ŠTO JE PRAVOSUĐE KORUMPIRANO  A TO SAM OSETILA NA SVOJOJ KOŽI. ODE MI ŽIVOT U POKUŠAJU DA DOĐEM DO PRAVDE. DRŽAVO SRBIJO I VI SVI U IZVŠNOJ VLASTI, STIDITE SE.
Zato što godinama trpim i ja nepravdu u niškom pravosuđu od strane sudija i zamenika javnih tužilaca.Tužilac apelacionog suda iz Niša po mojoj žalbi u obrazuloženju istog rešenja da se odbija žalba upušta se u građansko pravnu raspravu što nije njegov domen posla i navodi da Ugovor nije izvršen a Ugovor je izvršen. Odakle njemu informacija da UGOVORNE OBAVEZE NISU IZVRŠENE a izvršene su i DA LI JE TO NJEGOV POSAO ILI POSAO DA UTVRDI DA LI IMA KRIVICE ILI NE A IMA JE ?  Pa zna se. Sudija Opštinskog suda iz Niša Milica Zlatković je presedan i očigledan primer pristrasnosti u predmetu, šta je uradila za predmetom u završnoj fazi suđenja a suđenjke je teklo u moju korist JE TEŠKA SRAMOTA. SRAM VAS BILO SUDIJE I TUŽIOCI, PRODAJETE ČAST I POŠTENJE NA JAD I MUKU NARODA KOJI VERUJE DA U OVOJ DRŽAVI POSTOJI NAVODNA PRAVDA OD KOJE NEMA NI SLOVO "P" !!!
OVO JE PROPALA DRŽAVA I PROPADOSMO PO SUDNICAMA SUDOVA NADAJUĆI SE PRAVDI OD NEPOŠTENIH SUDIJA I TUŽILACA. KRIMINAL CVETA U SRBIJI ZAHVALJUJUŽI LIČNO NEPOŠTENIM SUDIJAMA I TUŽIOCIMA, ZAHVALJUJUŽI I IZVRŠNOJ VLASTI OVE DRŽAVE KOJA SVOJIM POSTUPCIMA ŠTITI KRIMINAL SUDIJA PO SUDOVIMA KAO I JAVNIH TUŽILACA!!!