PONIŠTAVANJE IZVEŠTAJA KOMISIJE ZA IZBOR DVA ASISTENTA ZA UŽU NAUČNU OBLAST FIZIOLOGIJA ŽIVOTINJA


Gost

/ #55

2016-10-11 21:52

Ja sam otišao sa istog fakulteta jer mi je bilo muka da gledam i slušam ovakve priče svaki dan. Nisam se pokajao ni jednog momenta.

Neće ovde moj potpis verovatno ništa promeniti ali ne treba imati dlake na jeziku kada su ovakve stvari u pitanju. Na stranu ovi bodovi i liste, ja mogu da kažem da su Srđan i Maja na mestu, ili su barem bili u nekom za mene prošlom vremenu, a Margaretu ne znam, možda je i ona ok. Opet, ako studenti nekome daju ocenu iznad 9, u sistemu gde se kvalitetni nastavnici broje na prste, nemamo o čemu dalje da pričamo. To je posebno važno za ovu grupu predmeta, za koju je interesovanje studenata gotovo zanemarljivo.

Ne mogu da kažem ništa dobro ili loše za profesorke jer ih ne znam bolje od zdravo i dobar dan na hodniku ali mi njihova objašnjenja deluju uvijena, a osetljiv sam na eksploatisanje radne snage pa bih hteo da se malo bolje objasni ta povreda radne obaveze zbog koje je kandidat odbijen, pa ako je poništenje ovog izveštaja put do ispunjenja mojih želja, neka tako bude.