PETICIJA ZA UKIDANJE RTV PRETPLATE


Gost

/ #187

2011-12-01 00:54

Znate li onu priču  o  Jazavcu  Pred  Sudom od  Petra  Kočića. E  to  ste vi   nama  i ovom narodu ? U ovim teškim vremenima, kada narod nema ni za hleba,  ova  loša  vlada  Srbije  nameće  ušur izmišljeno oporezivanje TV pretplate. Ja ne gledam TV, jer sam imala kablovsku u zgradi i nisma je mogla plaćati jer ne radim. sada u stanu ne živi niko jer sam raseljeno lice.U ovim teškim vremenima, lepo ste se dosetili gospodo, da isčupate narodu par dana hleba da bi vama platio, skinite od vaših plata pomalo.Kako vas nije sramota. Koliku platu imate i nađoste od naroda da čupate ispod noktiju.Sikter tamo svašim zahtevom.Šta još namećete ovom narodu.Pa skiniote nam gaće i njih ste prodali da njima platimo vašu pretplatu.RTS nikad nisam gledala niti me zanima. Zbogom i od mene ni dinara nećete dobiti, jer  nemam odakle  vama da platim, nemam za život a kamoli vama da plaćam nametnut  danak. Skinite od plata koje su vam po par hiljada evra pa nadoknadite.Sram vas bilo. Sta je sa Akcijama, eto niste ih isplatili pa od njih naplatite. Kada vi nama isplatite Akcije, skojima ste obmanuli narod  da bi Tadić  pobedio a što je Dinkić i priznao da su mu trebala  100.000  ( stohiljada)  glasa, da  ostane na vlasti ???I  pokazao se da je dobar Predsednik  do đavola,  tada ćemo mi vama da platimo izmišljenu i nametnutu pretplatu.