Peticija za Vraćanje deteta roditelju

Povređena majka bez svoje dve ćerkice

/ #68

2019-05-04 16:24

Vraatiite nam decuu.Vratite decu ovim ljudima.Vratite moju decu.Uzete su mi dve devojčice kupljene tako reci.Ja ne znam kako su zanemarene kada su imale sve sta im treba a ljuubaavii najviše moolim vas vracajte nam decu.Meni su uzete ore 3 godine odjednom receno je da dodjem po trenutnu pomoc i oovedem decu dosla je soc.radnica samo sa vozacem.Rekla sam da nisu jos doruckovale Ipak me je ubedila.I otisla sam sa decom i odvojili su nas kao da im nesto daju.Izmisljeno je da su opterecene telefonom opsednute, kako smo menjsli kao prebivališta jesno promenili dva stana za 6 godina i par zadnjih meseci bili kod svekrve ziveli a uzete su iz kuce moje mane gde smo bili ovako u poseti.Ja sam pre dece bila na supstitacionoj terapiji i to im je bio kec na 11.Uzeli su mi ono za sta ziiviim.Vristale su i plakale, cerki starijoj je hraniteljka koju sam moolila isekla kosu koja je bila preko gluteusa.Ja sam tu kosu plela svaku noc i po 100 pletebica i bile su sa mnom kao ni u palati da zive nece biti takve.Deca su patila mene su lagali ni na sud nisam bila pozvana kada je trebalo..suprug je bio i zbunjen rekao da cemo im naci uslove.Sta traze da kupim kucu posebno Sada imam posetu samo 1h i to pred hraniteljkom koja nrma obzira i koja mi se i ne javi.Deca je zovu mama i plase se nje.Prica je preeduugaa.Ljuudi pomooziite nam.Ja tri godine nisam dobila ni soc.pomoc znaci pustaju nas da umremo.Eco tek sada cu u maju dobiti ali da se razvedem od supruga.Razboleli su mi celu porodicu i familiju.Hranitelj je poginui a zena je zlo.Ima izuzetaka ali zeeljna sam mooje cerke da prosetam do toaleta u docijalmom i to nam ne sa hrsniteljka koja manipuliše njima.Sta da radiimoo????