ТРАЈНО ЗАБРАНИТИ ЦРНОГОРЦИМА ДА БУДУ НА РУКОВОДЕЋИМ МЕСТИМА У СРБИЈИ!

Директан потомак цара Душана..

/ #174 Re: Re: Re: Ja sam crnogorac u Srbiji pa već 23 godine nemogu da nađem mesto ni da čistim ulice

2019-07-24 20:00

Žalosno je to što Srpski narod u zadnje vreme piše peticije protiv Roma pa onda protiv Crnogoraca pa onda redom tim načinom ponašanja moj nekada slavan narod dozvoljava pojedincima koji su direktni potomci onih koji probijali Sremski front  umirali na Vidu i u Solunu ,moj rođak major Dragutin Gavrilovića je slavnim rečima odbranio Beograd rečima-Vojnici Junaci izbrisani ste iz praktično Liste živih vaša imena više ne postaje -ali zašto je on to rekao pa da bi odbranio slabije od sebe nikada u istoriji Srbi nisu ubijali i klali slabije od sebe u Ženeve u jednom muzeju piše Budite Milosrdni kao Srbi prema Bugarima 1914 tada je naime Bugraima ponestalo hrane i medicinskog materijal tako da su Srbi propustili humanitarni konvoj da bi se odmorili i zalečili Bugarski vojnici ,jako je žalosno svaka Reč koji  unuci takvih ljudi danas izgovaraju Srbija se širila kada je opraštala i bila Milosrdna svojemu bližnjemu i kada je pomagala slabijem od sebe , a danas je stasala neka nova generacija ljudi to su vaša deca koja pišu peticije  organizuju akcije i kamo te sreće  da su to akcije urediti dvorište srediti nakome kuću pomoći starijem ma jok isterati Cigane  pa Rome pa Crnogorce e ko zna gde će se ovi ljudi zaustaviti.