Bus Plus, život MINUS, stop validaciji mesečnih karata


/ #167 Re: Re: jdrago

2012-02-07 19:45

#166: - Re: jdrago Ja sam strahovito razocaran dosadasnjim potpisima.Smatram da je ovo jako mali broj.Ovoliki broj potpisa na ulicama Beograda bi prikupili za 1sat.Pa ipak strasno sam razocaran, gde su studenti, zaposleni, djaci.Ovde se ipak radi o Beogradjanima koji nije bas da nemaju internet.Va[e pisanje medijima je uzaludno jer oni niti smeju niti hoce da se bave ovom temom.U utisku nedelje sam gledao Djilasa ciji odgovor je bio da ce gradjanima biti bolje.Maj;inska briga gradonacelnika. Ova peticija ce trajati duze mislim da ce izaci i na ulice a onda ce biti 500000 potpisa.Navodno toliko ima personalizovanik kartica.

Naravno da će peticija potrajati, tek smo započeli. Ne treba ispustiti iz vida činjenicu da sistem još nije profunkcionisao kako je zamišljeno odnosno da kontrola praktično ni nema tako da se ovih dana što zbog odsustva kontrole što zbog nevremena, svi praktično voze besplatno. Mnogi još nisu ni izvadili karte, stari, koji će biti najteže pogođena grupa, ni ne izlaze iz kuće. Tek kada stvar krene, od početka narednog meseca, nezadovoljstvo će biti izraženo. Tada se svi setite da smo na vreme zajedno počeli da ukazujemo na problem koji će neminovno nastati kada krenu gužve. O tome šta ljudi misle o ovome ne treba trošiti reči, svi se vozimo prevozom i slušamo reakcije ljudi oko nas. Podrška protestu je neminovna.