Bus Plus, život MINUS, stop validaciji mesečnih karata


Gost

/ #168 j

2012-02-07 20:13

#166: - Re: jdrago

Ja se u potpunosti slazem da je broj potpisa strahovito mali i da mora nesto da se uradi ako mislimo da ova peticija uopste bude zapazena. Ako je iko spreman da se organizuje na ulicama kad malo ovaj minus prodje ja sam za. Sigurno da mozemo za kratko vreme da prikupimo puno potpisa. A sto se tice studenata, zaposlenih i drugih kojima je internet dostupan a ne reaguju, veruj mi iz nekog razloga im je svejedno i cak im nije tesko da otkucavaju personaliyovane kartice! Evo primer moje koleginice,njoj to nije tesko i tako smatra da je to zbog unapredjenja  saobracaja, a nasi podaci ako zele su im ionako dostupni kad god,ma uzas...! Ej bre pa nemamo gram mozga! Ljudi su prsli i sto ih vise gaze sa svih strana to  sve dublje tonu u apatiju i depresiju. Isto mozes da cujes debilizme kao: ma da tako ce se nesto promeniti, a kad su uveli ono i ono i ono! Pa nego kako da se nesto menja,ako svi samo cutimo! Ja ne znam i ne razumem,al znam da na ovu glupost ne pristajem i uradicu sve sto je u mojoj moci da to promenim, makar isla pesaka 6 km svaki dan do posla i nazad. Opet kazem ako ste za, ajmo na ulice po potpise ili da nadjemo nekog finansijera da zakupimo one reklamne prostore u vozilima gsp-a sa informacijama kako se  moze potpisati ova peticija i zasto to treba da se uradi,pa onda kad svako jutro gledaju i citaju jedno te isto valjda ce shvatiti da je ponistavanje unapred placenih mesecnih kartica notorna glupost plus,ovaj busplus igranje sa licnim podacima! ej bre....