ZAUSTAVIMO HAJKU NA NAPUSTENE PSE U KRUSEVCU

Filla

/ #87 I Bog i Drzava

2012-02-17 19:51

Nemogu da verujem...Ja kao pravi ljubitelj i odgajivac zivotinja nemogu da verujem sta vi ovde pisete. Po vama treba da se puste psi sa ulice da se razmnozavaju, ujedaju decu, starce sve  ljude a da to sve naplacuju Romi..onako organizovano kako i rade u mnogim opstinama. Vi mislite da je prica o kucama i macama istinita kad se radi o izgladnelim zivotinjama koje se udruzuju u copore ciji je vodja uvek najaci i ne pravi razliku izmedju coveka ovce ili ostalog sto ima mesa na sebi. Vi ovde spominjete i Boga, kao da je on rekao da treba dozvoliti nenormalan broj lutalica na ulicama. I evo opet spominjete svoju Drzavu koju kao sto vidim svi neizmerno mrzite i kritikujete bez trunke srama i optuzujete cak i za to, a sami se borite da se ne donese nikakav zakon o uklanjanju tih zivotinja sa ulica. Jeste li spremni da svako od vas svakog meseca odvoji po hiljadu dinara za pse i macke i da se sa time hrane i kastriraju tj. svedu na razuman broj dok se i zadnji ne udomi. Jeste li licno spremni da glasate za zakon po kome bi svaki slucaj napustanja psa bio kaznjen od jedne do tri godine zatvora zbog izazivanja opste opasnosti. Recicete da jeste, ali samo ovako sedeci ispred compa. Zasto ne zatrazite da se ovako necenzurisano postave slike ubijenih u ratovima, nebitno koje nacionalnosti...mozda tu znate da zatvorite oci.. eeee dragi moji Srbi, nikada vi niste ni znali a ni hteli da trazite resenja nego samo krivce,j er je to najlakse, optuzivati druge i svoju drzavu. Sada su i lovci ubice, a razne budaletine koje su u ratu napravile hiljadu zala neki cak nazivaju nacionalnim herojima....Srbi moji...Srecno vam neznanje i samo se prikljucujte svakojakim Orka i ostalim udruzenjima koja su finansirana iz nekih drugih drzava i ciji funkcioneri rade za po par hiljada eura, a vas pale i bude milost u vama tamo gde mozda i ne treba.