Peticija za postavljanje spomenika Caru Jovanu Nenadu Crnom u Adi


Gost

/ #3

2012-02-29 02:54

Red bi bio braco i sestre da se umeno u pamet konacno ,organizujemo u krajnju liniju odbranu golih zivota neprestano svi napadaju i cerupaju nam svete zemlje jer su osetili da imamo izdajnike na vlasti i to koriste vrli vesto,pokvareno,ljigavo neze se zaustaviti dok svi ne uzmu za sta sta oni smatraju da je njihovo.kao iz udjbenika par dana nakon njhove lukave agenture u sadejstu za ovim izdajnicima prakticki po njima jw reseno znaci kosovo oteto i cao pa dva dana nisu izdrzzali i odma su nahuskali9nemci0 da traze oni prava vlaha u srbiji i da ucenjuju,iskreno sam i zbunjen za maqdjere sta cekaju da krecu u otimanje vojvodine a za zukorlica i novi pazar i to bolje da nista nekazem sve znate.znaci hteo sam reci da nije pitanje dal ce mo dobiti zeleno svetlo za predlog za kandidatur ili sta vec ludilo mislim jebanje u zdrav mozak znaci pitanje jo to da oni hoce da nas rasparcaju skroz ovi srbi nacionalisti i ti pohapsiti oterati a dovesti petu kolonu na vlast i krenuce lucifer koji se sada zapad u unistavanje i bas zato sam ubedjen da moramo biti u duhu predaka duhu nasega slatkog pravoslavlja i sto smo na pravoj strani i u tom slucaju pobeda je jigurna a cak i ako izgubimo pobedilismo ih kao i lazar murata i ako je izgudio pobedio ga je u vecnosti i buducnosti.hvala zivi bili I ZA KRST CASNI I SLOBODU ZLATNU!!!