PETICIJA ZA UKIDANJE RTV PRETPLATE

miki
Gost

/ #301

2012-06-09 21:30

Nisam za besplatni TV program,ali neka se to regulise sa kablovskim operaterima i njima dodeli deo kolaca a istovremeno ukine njihov monopolisticki polozaj i ponasanje.Neka kablovsku sprovedu preko optickog kabla pa svi operateri neka se sluze,a da najbolji mogu da dodju do izrazaja kroz kvalitet,nize cene i td,pa i sa pravima pretplatnika.Sada imamo samo pravo da placamo naknadu,a niko nas na pita koji program novi da uvrste u paket, a koji TV program da iskljuce,ne postoji fizicka mogucnost da predjem kod drugog operatera,a adaptacijom stanbene zgrade,izvodjac radova nije ispunio ugovornu obavezu da postavi zajednicku antenu(kao da ga je platio SBB) i sad sam iskljucivo u obavezi da budem prikljucen na navedenog MONOPOLISTU SBB. KOja prava imam kao gradjanin i gledalac, a trazi mi se TV pretplata???Pretplatnik sam SBB-a,mislim da je najgori po pitanju kontakta sa nama pretplatnicima,stalno povecava pretplatu tvrdeci da ulaze u prosirenje i kvalitet opreme,a nekoliko lokalnih programa su mi gori negao sa sopstvenom antenom....