VRATIMO ocenjivanje rada lekara na sajt www.kakavjedoktor.org!

MilosIVLepi

/ #44 Re: Otpozdrav na komentar

2012-12-14 01:43

#38: DOC HOLIDAY -

Poštovani,

MORE ne da treba da vas ocenjuju "obični ljudi" nego pojedine i na lomaču da stave...Toliko se je narod napatio zbog vas "vrhunskih stručnjaka" da im je svega preko glave...Imam 26 i  inače zadnje 4 godine sam mnogo nazalost posećivao lekare zbog gastritisa i sinuzitisa,koje sam sad već dosta sanirao...Uradio sam ukupno 8 detaljnih analiza krvi, dve gastroskopije su mi radjene, više puta bio na pregled kod raznih specijalista i ja iskreno nigde nisam video veću nezainteresovanost, nestručnost i neznanje nego kod lekara, gde nikako ne bi smelo jer se radi o ljudima...sebi sam najviše pomogao pretragom i čitanjem raznih textova i foruma na internetu gde sam našo lek i za gastritis (čaj iz Instituta za lekovito bilje Dr Josif Pančić) i za sinuzitis "narodni lek" od čoveka koji nema ni srednju medicinksu školu...koji su mi pomogli mnogo više od bilo kog leka koji su mi "specijalisti" prepisali...Što je najgore u svemu nijedan lekar neće da vam kaze neki ovakav čaj ili narodni lek jer naravno od toga nema koristi neka farmaceutska kuća koja ga gratis vodi na simpozijume po Parizu i Rimu...Kod skoro svakog lekara kad udjete u ordinaciju kao da ste ušli u apoteku, od reklamnog materijala farmaceutskih kuća na njegovom stolu ne moze ni on da piše, sve kao slučajno donešen baš u njegovu ordinaciju,a da ne pričam o odvlačenju tih istih pacijenata,kao što su i mene slali na kolonoskopiju u jednu privatnu kliniku ali nisam išao naravno, jer tamo, gle čuda, uvek ima mesta i potrebnih instrumenata a u drzavnim ordinacijama sve prepuno i dotrajalo...Lekari i prosvetni radnici bi trebalo da budu oličenje humanizma i kvalitetnih ličnosti a ne da se poredite sa političarima i poslanicima koji su još dok su studirali bili iskvareni i naopaki do koštane srzi...Ili ako mislite G-din doktore da je njima bolje ostavite beli mantil pa idite u političare, ionako ogroman broj lekara se bavi politikom i čini mi se da im bolje ide...;)

Pozdrav od "zahvalnog" bivšeg pacijenta.