VRATIMO ocenjivanje rada lekara na sajt www.kakavjedoktor.org!

Doktorka

/ #90 Re: Re: Re:

2012-12-16 00:57

#83: DOC HOLIDAY - Re: Re:

Poštovani kolega

još jednom se apsolutno slažem sa svim vašim tvrdnjama, posebno sa "ono što valja u zdravstvu je rezultat pregalaštva pojedinaca (kojih ima ipak dosta), njihovog entuzijazma i ljubavi prema profesiji, a ne kao rezultat funkcionisanja sistema! I TO JE PROBLEM!". Sinu sam ZABRANILA da izabere medicinu, sada prima studentski kredit, što bi rekli, da je prosek moje plate po članu domaćinstva ispod minimuma... Nažalost, gde svi mladi da odu? U koju zemlju "nedođiju"? Ko će ostati u Srbiji? "Srbija se svake godine smanjuje za oko od 35.000 ljudi, jer više građana umire nego što se rađa novih, upozorio je Škorić.". Kada ćemo videti naše unučiće? Više bih volela da ostane ovde i da nam ostane Srbija i da se reše mnogobrojni problemi koji su se decenijama nagomilavali.

Neophodno je više lekara kao Vi, a što manje onih "crnih ovaca". ( na svu sreću, jesu "crne ovce", a sajt je za 12 dana rada i pokazao nekoliko takvih, ali nije realna slika jer je kratko vreme bio postavljen, a prosečna ocena je bila preko 4.0 u kategoriji od 1 do 5, što znači da su naši sugrađani, uglavnom dobro procenili svoje lekare ).

Hvala Vam na lepim željama, potrebne su mi, jer je i moje zdravlje ozbiljno narušeno. Nadam se da je bolest koju ste Vi imali izlečiva i da ste dobro. I ja Vama želim što više uspeha i što bolje zdravlje.