VRATIMO ocenjivanje rada lekara na sajt www.kakavjedoktor.org!

Nikola Ilic

/ #127 Re: PRAVOPIS SRPSKOG JEZIKA

2012-12-17 13:50

#16: PRAVOPIS SRPSKOG JEZIKA - PRAVOPIS SRPSKOG JEZIKA

Pravopis na internetu je najkretenskija tema za koju se uhvate ostrasceni i oni koji nemaju nista pametno da kazu, vec diskredituju ad hominem. Na internetu je jako nepristojno pisati sve velikim slovima btw.

Ne moze strucno lice da oceni moj odnos sa doktorom! Sajt je ocenjivao odnos lekar - pacijent, a ne strucnost lekara. Tvoj argument je toliko supalj da ne znam odakle da pocnem. Po tvojoj logici i politicare na vlasti treba da bira neko strucan, posto nam pola naroda nepismeno i nestrucno za to!? Potpuna glupost ...

U tekstu koji si citao potpuno si promasio sustinu od potrebe da zadovoljis sopstveni ego i bacio se na tehnicke detalje. Ne znam cime se bavis, ali ja sam ekonomista i ne ocekujem od prosecnog gradjanina da se ekonomski izrazava ali ocekujem da ima misljenje na temu koja ga dotice. To sto on nema fond strucnih reci ili ne razume najbolje sve mehanizme ne znaci da treba da cuti na temu koja ga jako dotice. Ako si dobar covek, pokusaces da razumes sta je devojka zelela da kaze, a ako te toliko interesuje gramatika evo link: http://www.sanjalica.com/forum/viewtopic.php?f=37&t=14232

Ovde gradjani iznose misljenje i pokusaj u skladu sa tim i da se ponasas i da razumes sta znaci gradjansko drustvo (to je ono sto je najugrozenije u Srbiji trenutno).