BITKA-ZA-STUDIO-B

Quoted post

Đinđić

#244 Studio B Beogradjanima, a ne Demokratskoj stranci!

2013-04-01 08:00

Razmisljam da li da potpisem peticiju za Studio B. S jedne strane, zelim, jer je to bila prva nezavisna i slobodna televizija. S druge strane, Studio B nije ono sto je nekada bio, ono na sta su generacije setaca, studenata i boraca za bolju buducnost navikle. Studio B se pretvorio u razglas Demokratske stranke i podseca na prvi program RTS-a iz vremena starog SPS-a i Slobodana Milosevica. Samo sto je ovde sada u prvom planu Djilas i njegovi "tigrovi". Muka mi je od ovakve programske seme Studija B. "Kako raste skola" i potpuno indikativno, kako se pune dzepovi onih koji skole i vrtice zidaju i obnavljaju...Muka mi je od lopova demokrata, muka mi je ne zbog njih takvih, nego zbog sebe same koja sam od trenutka sticanja glasackog prava glasala za njih. Muka mi je sto ne mogu da usmerim svoju decu u pravilnom smeru: imamo, ili recidive onih protiv kojih smo se borili, Srbiju neukih i bezubih, ili sa druge strane Srbiju napirlitanih lopova i sve neobrazovanijih sekretara SKOJ-a u liku predsednika opstine Novi Beograd. Sram bilo i Timofejeva, i Demokratsku stranku. Timofejef bi bas sada trebalo da se bavi "nemontiranim materijalom". To bi onda bilo ono pravo. To je ono na sta su generacije gledalaca navikle i zbog cega smo Studio B i cenili i pratili. Postali ste javni servis sada lopovske i korumpirane Demokratske stranke. Cast izuzecima zbog kojih ne bih zelela da se Studio B ugasi: g-dinu Velji Pavlovicu, g-dinu Aleksandru Gajseku i dragoj Dragani Cosic.

Odgovori

Magda

#248 Re: Studio B Beogradjanima, a ne Demokratskoj stranci!

2013-04-01 17:22:28

#244: Đinđić - Studio B Beogradjanima, a ne Demokratskoj stranci! 

Vi ste potpuno u pravu.To je i razlog zasto treba pomoci Studiju B. Studio B je simbol, on mora biti iznad dnevne politike. Nazalost, ni Studio B nije izbegao manipulacije, sluzenje uskostranackim interesima  i to ga je na neki nacin kompromitovalo u ocima mnogobrojnih gledalaca. Sreca je ipak u tome da je to i dalje najmobilnija medijska kuca u zemlji, da imaju brzu reakciju na dogadjaje, ali  se moraju  vratiti  postovanju profesionalnih standarda. U smislu ocuvanja kulturnih vrednosti Studio B je bez premca jer daje prostora svim relevantnim desavanjima, kako na  lokalnom  i nacionalnom nivou, tako i svemu onome sto  doprinosi kulturnim interakcijama. Dakle, podrzimo Studio B jer je to veoma, veoma vazna karika u borbi protiv totalne idiotizacije  celog drustva !

 


Gost

#354 Re: Studio B Beogradjanima, a ne Demokratskoj stranci!

2013-05-05 00:17:51

#244: Đinđić - Studio B Beogradjanima, a ne Demokratskoj stranci!

Ne lupaj ko otvoren prozor, naprednjak, Demokratska stranka nema veze sa Studiom B. Naivni ste ko francuske sobarice kad dozvoljavate da vam Srpska Napredna Stranka ispira mozak, a i sama je vlasnik televizije Svet plus info koja otvoreno pljuje Djilasa i Demokratsku stranku. Zato pre nego sto odlucis da nesto komentarises dobro razmisli.